Back to school

Lampy biurkowe

Lampka biurkowa nie musi być przeznaczona tylko do pokoju dla dziecka. Istotne zastosowanie ma także w biurze, w którym pracujemy. Światło jest istotnym źródłem, dzięki któremu nasze oczy mniej się przemęczają. Czytanie gazet, książek czy papierów z pracy nie może odbywać się po ciemku. Jeżeli podejmujemy się czytania bez zaświeconego światła nasze oczy się męczą i dochodzi do pogorszenia stanu widzenia. Lampki biurkowe w naszym sklepie maja ekskluzywny design, który będzie dopełnieniem twojego biura, czy innego pomieszczenia, w którym pracujesz. Lampki biurkowe mają także różne wymiary, kształty i kolory dzięki, czemu z pewnością znajdziesz odpowiednią dla siebie. Nie czekaj, kup lampkę biurkową już dziś! 

Miejsce pracy, a lampa biurowa

 

W gabinecie lub w mieszkaniu, w którym posiadamy wyznaczone miejsce do pracy bardzo ważny jest nie tylko ergonomiczny fotel czy odpowiednie biurko. Zdecydowanie ważną kwestią jest oświetlenie. Dla wzroku najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście światło dzienne, dlatego też należy miejsce pracy zorganizować w takiej przestrzeni, gdzie będzie ono padało najkorzystniej. Jednak faktem jest, że gdy nadchodzi jesień, a dni robią się coraz krótsze, tego światła jest zwyczajnie mniej. Poza tym nie raz zdarza się, że istnieje potrzeba wykonywania pracy do późnych godzin wieczornych. Dlatego poza głównym źródłem światła w naszym biurze niezbędna będzie lampa biurowa, która dodatkowo doświetli miejsce pracy sprawiając przy tym, że będzie ona efektywniejsza i zdecydowanie bardziej komfortowa. Niezaprzeczalnym faktem jest także to, że lampa biurkowa pełni rolę dekoracyjną pomieszczenia.

 

Dlaczego lampka biurowa musi być w miejscu pracy?

 

Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika, ale warto pamiętać o kilku zasadach, które sprawią, że oświetlenie będzie spełniało swoje zadanie. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę natężenie świecenia. Jeśli istnieje potrzeba mocnego światła warto wówczas przemyśleć zakup lampki ledowej. Świetnym rozwiązaniem jest także lampka biurkowa marki Retlux, która wyposażona została w funkcję ściemniania, można wówczas regulować moc świecenia w zależności od potrzeb. Mobilność lampki oraz długość kabla zasilającego także jest istotna, pozwala przestawiać przedmiot w miejsce, w którym jest akurat ono potrzebne. Ruchome ramię, to także duża zaleta oświetlenia na biurko. Można dowolnie manipulować kierunkiem padania światła, co znacznie wpłynie na łatwość wykonywanej pracy. Doskonale sprawdzą się lampy biurowe marki BLmeble, które zostały wyposażone w taki mechanizm. I ostatnia, jednak nie mniej ważna jest kwestia wyglądu lampki. Wyjątkowy design pozwoli upiększyć i nadać wnętrzu wyjątkowego charakteru. W sklepie SuperWnetrze znajdują się lampy biurkowe, które odnajdą się doskonale we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, retro lub glamour.

 

Odpowiednia lampka do pokoju dziecka

 

Aranżując przestrzeń do nauki czy zabaw młodego człowieka koniecznie trzeba pamiętać o wyborze odpowiedniego oświetlenia, zarówno głównego, jak i dodatkowego. Lampa biurkowa jest wręcz koniecznością, aby podczas odrabiania lekcji czy tworzenia prac plastycznych dziecko nie nadwyrężało wzroku. Oświetlenie powinno odpowiadać światłu dziennemu, więc bardzo dobrze sprawdzi się lampka ledowa lub halogenowa. Dobra lampka biurkowa powinna być wyposażona w klosz, dzięki czemu światło będzie kierunkowe i nie będzie razić. Lekkie lampki biurkowe doskonale nadają się do przenoszenia ich w inne miejsca, np. można postawić je na stoliku przy łóżku dziecka, jeśli lubi ono zasypiać przy świetle. W asortymencie SuperWnetrze z pewnością znajdziesz lampkę, która idealnie sprawdzi się w pokoju dziecka.

 

Deska do prasowania