LotusGrill® STYLOWY NIEBIESKI - Mini

Opis produktu

LotusGrill zalety

LotusGrill® jest rewolucyjnym grillem na węgiel drzewny lub brykiety. Można go używać nie tylko w plenerze, ale również w pomieszczeniach zamkniętych. Dzięki jego niewielkim rozmiarom możesz grillować na swoim balkonie, tarasie, łodzi czy w drewnianym domu nie przeszkadzając innym. Jeżeli pogoda nie dostosuje się do Twoich planów, możesz urządzić grilla w jadalni.

5 lat gwarancji na LotusGrill


LotusGrill grillowanie w plenerze

Palenisko LotusGrilla® jest zabezpieczone przed kontaktem z kapiącym tłuszczem. Dzięki takiemu rozwiązaniu LotusGrill® działa bezzapachowo, nie dymi oraz nie wytwarza szkodliwych dla zdrowia substancji. Napędzana przez 4 baterie (AA) cicha dmuchawa doprowadza do paleniska pożądaną ilość tlenu.

LotusGrill® gotowy do pracy w 3 minuty!

Wymuszony obieg powietrza rozgrzewa węgiel w bardzo krótkim czasie, jednocześnie dzięki dwuwarstwowej konstrukcji oraz odpowiedniej cyrkulacji, zewnętrzna powłoka LotusGrilla® nie nagrzewa się i nie parzy. Pozwala to na swobodne przenoszenie go i sprawia, że nie stanowi on zagrożenia dla bawiących się w pobliżu dzieci. Nawet w wypadku przewrócenia LotusGrilla® węgiel nie wypadnie z obudowy dzięki zastosowaniu dwóch klamer zabezpieczających.
LotusGrill obieg powietrza

LotusGrill chłodzenie powietrzem

LotusGrill® można rozłożyć na części podstawowe, co w znacznym stopniu ułatwia czyszczenie i konserwacje – ruszt oraz miskę wewnętrzną można zmywać w zmywarce!

LotusGrill technologia i budowa

LotusGrill® występuje w 6 atrakcyjnych kolorach.


LotusGrill kolorystyka

LotusGrill® sprzedawany jest wraz z pokrowcem oraz kompletem Baterii (AA).

Każdy pokrowiec kolorystycznie nawiązuje do wybranego produktu.

Wyróżnikiem modelu MINI jest również dodatkowa opcja zasilania. Oprócz standardowych 4 baterii AA (jak w pozostałych Lotusach), grill można podłączyć pod USB (kabelek jest w zestawie).

LotusGrill wraz z pokrowcem

Najlepsze efekty uzyskuje się grillując brykietem kokosowym.

Rozpalanie grilla Lotus – Animacja 3D.

Filmik instruktażowy:

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
G-TB-280
Kod EAN
4260023010752
Wysokość
26 cm
Długość
38 cm
Szerokość
38 cm
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty LOTUSGRILL
  • Inne LOTUSGRILL

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.