Łyżka z wagą elektroniczną Lamart Spoon srebrno-biała

Opis produktu

Nierdzewna kuchenna łyżka ważąca Spoon marki Lamart ze zdejmowaną częścią, wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Łyżka jest doskonała do szybkiego i wyjątkowo łatwego ważenia wszystkich artykułów spożywczych zarówno w postaci stałej, jak i płynnej o wadze do 500 gramów. Posiada funkcję stopniowego ważenia i zerowania masy TARE, z możliwością stopniowego ważenia wielu artykułów spożywczych w łyżce za jednym razem. Łyżkę charakteryzuje wyjątkowa dokładność aż do 0.1 grama. Posiada wskaźnik słabej baterii, a także przeciążenia.  Waga posiada możliwość  wyboru jednostki miary: g, ml, lb, fl, oz. Doskonale odnajdzie się w każdej kuchni!

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
LT7034
Kod EAN
8590669222087
Dokładność pomiaru
0.1 g
Rodzaj baterii
2 x AAA
Maksymalne obciążenie
500 g
Materiał
tworzywo sztuczne
stal nierdzewna
Gwarancja
24 miesiące

Pełny opis produktu

Wyjątkowa dokładność

Łyżka ważąca Spoon marki Lamart precyzyjnie zważy artykuły spożywcze w postaci stałej, jak i te w płynnej o wadze maksymalnej do 500 gramów. Dodatkowo waga jest wyjątkowo dokładna - zważy wybrane przez Ciebie produkty z dokładnością do 0.1 grama!

Prosta w obsłudze

Waga Spoon w postaci łyżki pozwala na szybkie i łatwe ważenie wielu artykułów spożywczych w łyżce za jednym razem! Funkcja ta nosi nazwę TARE i jest bardzo dokładna. Z pewnością docenisz ją podczas gotowania wielu potraw.

Solidne wykonanie

Kuchenna łyżka ważąca marki Lamart jest nierdzewna. Do jej wykonania wykorzystano wysokiej jakości tworzywo sztuczne odporne na uszkodzenia mechaniczne. Mechanizm ważący został maksymalnie dopracowany, a zasilanie skonstruowane tak, aby było jak najbardziej oszczędne - potrzeba jedynie dwóch baterii AAA

Zobacz również

 • Produkty LAMART
 • Polecamy
 • Inne Wagi kuchenne

Opinie o produkcie

 

Produkt posiada 5 opinii

Opinia o produkcie Łyżka z wagą elektroniczną Lamart Spoon srebrno-biała

Dodaj opinię
 •       Jerzy

  Wszystko jak w ofercie. Polecam

  20.07.20
 •       TaxesRanger

  Ułatwia pracę w kuchni. Miałem wagę przy robocie kuchennym a na drobne rzeczy wystarczy ta łyżka. Wydaje mi się że waży dokładnie. Testowałem z wagą z robota ale tylko do 120g. Różnica między odczytami na wagach to 1 g.

  29.06.20
 •       Elżbieta

  Jestem zadowolona

  22.06.20
 •       Dariusz

  Dobra jakość wykonania. Sprawdza się w kuchni.

  17.10.19
 •       Marcin

  Zakupiony przeze mnie produkt odpowiadał zdjęciu na stronie, jest taka jak oczekiwałem. Waga ta była bardzo dobrze zapakowana. Działała ona po rozpakowaniu. Waga była kompletna. Jedyny minus o jakim wypada wspomnieć to niewielkie ryski na wyświetlaczu. Widoczne są one jedynie pod "kątem". Gdy używa się wagi są one niewidoczne i nie przeszkadzają w pracy.

  19.09.19

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.