Mała butelka na wodę dla dziecka 350 ml ananas

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Ion8 to marka butelek na wodę, które cechują się nie tylko modnym designem, ale także bezpieczeństwem użytkowania oraz wysoką jakością wykonania. Butelki te są produkowane z certyfikowanego, ekologicznego tworzywa Recyclon, które jest wolne od BPA, BPS, AA i EA, co oznacza, że jest bezpieczne dla zdrowia.

Butelki Ion8 są bardzo praktyczne w użyciu, dzięki specjalnemu mechanizmowi, który zapobiega wyciekaniu płynu. Posiadają wieczko zabezpieczające ustnik przed zanieczyszczeniem oraz matową pokrywkę z antypoślizgowym elementem, co ułatwia odkręcanie i zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem.

W zależności od modelu, butelki Ion8 mają różne pojemności. W większości przypadków można pić z nich jedną ręką, co czyni ich użytkowanie jeszcze wygodniejszym. Dodatkowo, niektóre modele mają miarki na tylnej części butelki, co ułatwia kontrolowanie ilości spożywanego płynu.

Podsumowując, butelki Ion8 są świetnym wyborem dla osób, które cenią sobie praktyczność, bezpieczeństwo oraz modny design.

 

  • Bezpieczeństwo dla zdrowia: butelka Ion8 wykonana jest z certyfikowanego tworzywa Recyclon, wolnego od BPA, BPS, AA i EA, co oznacza, że ​​jest bezpieczna dla zdrowia.
  • Odporność na uderzenia: butelka Ion8 jest wytrzymała i odporna na uderzenia, dzięki czemu jest idealna do użytku codziennego, w tym podczas treningów lub w podróży.
  • Mechanizm anty-wycieku: butelka Ion8 ma specjalny mechanizm anty-wycieku, który zapobiega wyciekaniu napojów, nawet gdy jest przewracana lub znajduje się na boku.
  • Bezzapachowość: butelka Ion8 jest bezzapachowa, co oznacza, że nie będzie miała wpływu na smak napojów.
  • Matowa pokrywka z antypoślizgowym elementem: butelka Ion8 posiada matową pokrywkę z antypoślizgowym elementem, co ułatwia odkręcanie butelki.
  • Wysoka jakość wykonania: butelka Ion8 wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia jej trwałość i długą żywotność.
  • Praktyczność: butelka Ion8 jest łatwa w użyciu, posiada miarkę na tylnej części i jest idealna do użytku codziennego, w szkole, pracy, podczas treningów lub w podróży.
  • Modny design: butelka Ion8 posiada modny i atrakcyjny design, co czyni ją popularnym gadżetem dla dzieci i dorosłych.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
I8RF350PGPINE
Kod EAN
619098086478
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty ION8
  • Butelki na wodę dla dziecka

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.