Maselniczki

Maselniczka pozwoli zachować świeżość masła na dłużej, ponadto może być także wspaniałą ozdobą wnętrza. Sklep SuperWnetrze.pl oferuje maselniczki wykonane z różnych tworzyw i o odmiennych pojemnościach. Zimne masło? niestraszne! Młynek do masła to niezwykle innowacyjny gadżet, dzięki któremu możliwe będzie zmielenie nawet mocno schłodzonego masła na drobne stróżki, a co za tym idzie - bezproblemowe rozsmarowanie go na kanapce. Świeżość masła pozwoli na długo zachować także inteligentna maselniczka, dzięki której nie musimy przechowywać masła w lodówce! Te i inne gadżety do przechowywania masła to must-have dla wszystkich jego miłośników!

Maselniczki - pojemniki, które pozwolą zachować świeżość masła


Niektóre produkty kuchenne wymagają specjalnych naczyń lub pojemników, które są dedykowane tylko dla nich. Takim artykułem spożywczym jest z pewnością masło. Schowanie go w pojemniku sprawi, że nie przejdzie innymi zapachami z lodówki oraz dłużej zachowa swoją świeżość. Poranne kanapki będzie można przygotować jeszcze szybciej, bez niepotrzebnego czekania aż masło osiągnie odpowiednią temperaturę, która pozwoli bez problemu je rozsmarować. Dzięki dobrze dobranym pojemnikom produkt bez obaw można pozostawić na kuchennym blacie. Modnie i stylowo podane masło z pewnością sprawi, że maselniczka wraz z zawartością będzie dodatkową ozdobą na stole podczas śniadania lub kolacji.


Jaki materiał naczynia wybrać?


Sklep SuperWnetrze oferuje pojemniki w różnych rozmiarach, dzięki czemu można wybrać odpowiedni do własnych potrzeb. Materiały, z jakich zostały wykonane maselniczki są najlepszej jakości oraz bezpieczne są w kontakcie z żywnością, utrzymanie ich w czystości jest bardzo higieniczne. Pojemnik na masło wykonany ze szkła sodowo-wapiennego z powodzeniem można myć w zmywarce bez obaw, że szkło zmatowieje. Praktyczne opakowania wykonanie z melaminy i akrylu są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, więc nawet w przypadku upuszczenia ich na podłogę pozostaną one w jednym kawałku. Połączenie różnych surowców, np. szkła i drewna sprawia, że produkt prezentuje się bardzo oryginalnie. Wyposażenie w przezroczyste pokrywy ułatwia sprawdzanie zawartości pojemnika i ilości masła, dzięki temu można szybko zorientować się, czy nie ma potrzeby zakupienia nowej kostki. Maselnice wykonane z polerowanej stali nierdzewnej wyglądają bardzo nowocześnie i gustownie. Stalowe ścianki sprawiają, że masło przez długi czas utrzyma odpowiednią temperaturę. Porcelanowe podstawki z pokrywkami są bardzo delikatnym materiałem, jednak to właśnie on dodaje niezwykłego uroku maselniczce.


Nowoczesna czy tradycyjna maselniczka szklana?


Pojemników na masło jest naprawdę wiele, dlatego producenci wciąż wychodzą z innowacjami w zakresie wyposażenia domowego tak, aby zapewnić użytkownikom wygodę i łatwość w eksploatowaniu urządzeń i innych artykułów. Hitem ostatniego czasu stał się młynek do masła, który ułatwia jego rozsmarowanie produktu na chlebie lub bułce nawet, jeśli wyjęte jest prosto z lodówki. Opatentowany mechanizm urządzenia sprawia, że użytkowanie go jest bardzo proste i intuicyjne. Młynek jest rozkładany na części dlatego zachowanie czystości i higieny jest bardzo proste. Został wykonany ze stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zbudowany jest z pojemnika z nasadką i tarki, wystarczy przekręcić jego podstawą, żeby wiórki masła wydostały się na zewnątrz. Do kupienia są również nowoczesne, ale jednak nawiązujące do tradycji inteligentne maselniczki. Ich oryginalność polega na tym, że wkłada się w nie masło, po czym zalewa chłodną wodą dociskając pływak, dzięki temu masło utrzymuje swoją temperaturę i można zostawić je w kuchni nawet w upalne dni.

Cena
-
Możliwość mycia w zmywarce
Na skróty:
Promocje (28)

Pergole Ogrodowe