Maty do zlewozmywaka

Maty do zlewozmywaka dostępne w Superwnetrze.pl chronią naczynia oraz sam zlewozmywak przed zarysowaniami i obtłuczeniami. Podkładki do zlewu wykonane zostały z materiałów odpornych na wysoką temperaturę wody i płyny do mycia naczyń. Tego typu akcesoria do zlewu ułatwiają zachowanie czystości podczas wykonywania codziennych prac domowych. Matę do zlewu można w łatwy sposób wyciągnąć i w szybki sposób pozbyć się nieczystości. Rewelacja! Co dobrze jest wiedzieć o matach do zlewozmywaka? O tym za moment!

Maty do zlewu doskonale chronią go przed zarysowaniem


Miejsce do zmywania naczyń powinno być dobrze przygotowane i wyposażone w niezbędne przedmioty, które ułatwią i usprawnią tę codzienną czynność, a przy tym pomogą zachować zlew w czystości. Zmywanie często robi trochę hałasu, naczynia obijają się zarówno o zlew, jak i o siebie. Czynność trzeba wykonywać ostrożnie, żeby nie narazić ani zlewu, ani naczyń na niepotrzebne uszkodzenia czy obtłuczenia. Nawet najsolidniejszy granitowy czy stalowy zlew może ulec zniszczeniu przez nieodpowiednie użytkowanie. Świetną pomocą i zabezpieczeniem będzie tutaj mata do zlewu, która chroni komory przed uszkodzeniami mechanicznymi. Maty do zlewozmywaka spełniają również funkcję antypoślizgową, dzięki czemu naczynia nie będą niekontrolowanie się przesuwać. Mogą z powodzeniem również zastąpić ociekacz do naczyń.


Jakie maty oferuje SuperWnetrze?


W asortymencie można znaleźć wkłady do zlewu, które doskonale będą spełniać swoją rolę. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego pomogą w utrzymaniu zlewu i naczyń w dobrym stanie. Wkłady chronią naczynia, których nie powinno się myć w zmywarce ze względu na ich kruchy materiał, np. delikatna porcelana lub ceramika, którą łatwo można wyszczerbić bądź stłuc. Dostępne są transparentne maty, które wizualnie pasować będą do każdego koloru zlewozmywaka, a przy tym do całej kuchni. Wkłady do zlewu posiadają różne faktury oraz design. Wybierać można spośród projektów florystycznych, kamiennych lub bąbelkowych, które staną się jednocześnie ozdobą zlewu. Niektóre rodzaje mat z łatwością można dopasować do rozmiaru komory kuchennej, dzięki temu, że nie posiadają zgrzanych rantów i wyraźnie zaznaczonych brzegów można przyciąć je do potrzebnego rozmiaru, nie uszkadzając przy tym ich funkcjonalności. Silikonowe maty są bardzo elastyczne, więc jeśli nie będzie potrzeby ich używania z powodzeniem można włożyć je w każdy wolny kąt do przechowywania. Maty do zlewu bardzo dobrze sprawdzą się również jako suszarki do naczyń.


Maty do suszenia naczyń


Silikonowe maty doskonale sprawdzą się jako suszarki do naczyń bądź jako dodatek do tradycyjnego ociekacza. Antypoślizgowy materiał będzie dobrze zatrzymywał położone naczynia i sztućce, nie ma więc obaw, że zsuną się z suszarki. Dzięki giętkiemu materiałowi można zwinąć je w rulon i bez problemu przechowywać w małej szafce kuchennej. Wyposażone zostały w wyżłobienia, dzięki którym woda może swobodnie spływać z naczyń. Brzegi zostały zaprojektowane w taki sposób, aby woda nie ociekała z każdej strony, tylko odpływała specjalnie przeznaczonym do tego miejscem. Mata wykonana z mikrofibry doskonale odnajdzie się w nowoczesnej kuchni. Materiał jest bardzo chłonny, może wsiąknąć w niego nawet litr wody. Ociekacz wykonany z wysokiej jakości surowca z powodzeniem można prać w pralce nawet w temperaturze 60 stopni. Maty do suszenia idealnie sprawdzą się w niewielkich kuchniach, w których mogą stać się dodatkowym miejscem dla naczyń poza tradycyjną suszarką.

Marka Vilde