lampki ogrodowe

Meble z palet to bez wątpienia produkty, które będą wyróżniały się na Naszym tarasie czy balkonie. Zbudowane na podstawie mebli modułowych palety, można łączyć ze sobą w większe konstrukcje. Idealnie sprawdzą się dla osób, które lubią wprowadzać ciągłe zmiany w stylistyce swojego domu. W sklepie internetowym SuperWnetrze producent Vida specjalizuje się w wytwarzaniu mebli z palet. Występują one w formie pojedynczych foteli, części, które można połączyć w sofy. Dostępne są również łóżka wykonane z palet, które doskonale wpasują się we wnętrze typu boho. Dużym atutem jest bez wątpienia ich uniwersalny kolor oraz wykończenie zależne od typu drewna z jakiego został wykonany dany model. Możesz je kupić jako pojedyncze moduły lub w większych zestawach, które później połączysz, np. w jedną dużą sofę idealną na przyjęcia w ogrodzie. Nie martw się, możesz z łatwością ciągle zmieniać ich układ, ponieważ się bardzo lekkie. Nie czekaj i już dziś zakup zestaw mebli z palet do swojego domu!

Gdzie sprawdzą się meble z palet?

 

Meble z palet nie należą do typowych rozwiązań i nie znajdziemy ich w każdym domu. Wiele osób może uważać to za dziwne, że paleta ma służyć, np. jako łóżko lub fotel. Problemem mogą wydawać się drzazgi oraz forma z jakich wykonane są palety. Proszę się o to jednak nie martwić. Z Naszym sklepem współpracują tylko renomowane marki, które dbają o każdy detal, a już szczególnie mebli wykonanych z naturalnych materiałów. Każda paleta została dokładnie wyszlifowana oraz zastosowano na niej specjalne farby, które blokują wszelkiego rodzaju wióra i palety. Właśnie dlatego stosowanie mebli z palet jest bezpieczne zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Sprawdzą się one na patio, w ogrodzie, jak i w naszej sypialni, np. w formie wygodnego łóżka. Ich dużym atutem jest uniwersalność. Większość mebli z palet jest niepowtarzalnych jeżeli chodzi o rozmieszczenia słojów drewna oraz wszelkich elementów naturalnych. Dlatego ich właściciele mogą się szczycić pewnego rodzaju “jedynym” egzemplarzem w swoim rodzaju. Atutem jest również różnorodność kolorystyczna. Meble wykonane są z kilku typów drewna. Ich kolor zależy od gatunku z jakiego zostały wykonane. Dodatkowo palety są lekkie i w łatwy sposób można przenosić je w dowolne miejsce, co jest wygodne zwłaszcza przy większej ich ilości w czasie ustawiania, np. sofy. Zapoznaj się z kolekcjami mebli z palet dostępnych w SuperWnetrze. Odmień swój dom i zachwyć znajomych!

 

Czy palety są wygodne?

 

Boimy się nowości i wolimy pozostać przy tradycyjnych rozwiązaniach. Nie zawsze jednak jest to dobre. W przypadku osób, które chcą by design ich mieszkania przemawiał w stylu scandi, polecamy zakup mebli wykonanych z palet. Czy są one jednak wygodne? Sama w sobie paleta nie jest najlepszym rodzajem siedziska. Sytuacja ta zmienia się jednak gdy zakupimy wygodne poduszki dekoracyjne przeznaczone do siedzenia i opierania się. Dostępne są one w wielu kolorach w sklepie SuperWnetrze, dlatego dopasujesz je do pozostałych akcesoriów w domu.  

 

  • Poduszki niebieskie na meble z palet sprawdza się do wnętrz, w których panuje spokój i przeważają jasne barwy.
  • Poduszki czerwone będą idealne do wnętrz, gdzie potrzeba trochę pazura.
  • Poduszki zielone doskonale wpasują się w pokoje z dużą ilością roślin.
  • Poduszki kremowe będą pasowały do każdego typu wnętrz, ze względu na swoją neutralność

 

 

Brabantia