Mepal

Każdy z nas zna lub mierzył się z następującym problemem – co zrobić z jedzeniem pozostałym po posiłku? W czym je przechować? Na szczęście rozwiązanie jest bliżej niż myślisz. Postaw na sprawdzone rozwiązania holenderskiej firmy Mepal, która od wielu lat dostarcza wysokiej jakości produkty wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Mepal od 1950 roku oferuje swoim klientom wysokiej klasy produkty wykonane z tworzywa sztucznego, które gwarantują świeżość produktów przez długi czas. Przez sześć dekad działania, Mepal rozszerzył ofertę również o kubki termiczne i produkty kuchenne, takie jak łyżki czy miski. Sprawdź je już teraz i wybierz coś dla siebie!

zobacz wiecej » zobacz mniej »

Mepal - wytrzymałe, inteligentne produkty plastikowe

 

Produkty firmy Mepal doceniane są przez konsumentów z całego świata za sprawą wysokiej jakości wykonania oraz ponadprzeciętnej wytrzymałości. Marka oferuje szeroki wachlarz inteligentnych plastikowych pojemników, przeznaczonych do przechowywania żywności oraz napojów. Produkty Mepal będą idealne do przechowywania serów, wędlin, pasztetów, warzyw i owoców, a dzięki swojej konstrukcji zapewniają świeżość jedzenia przez długi czas. Co ważne, większość produktów Mepal jest wytrzymałych na wysokie temperatury i może być używanych do podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

 

Mepal - nie tylko pojemniki do lodówek!

 

Mepal w swojej ofercie posiada plastikowe produkty do żywności i napojów. W sprzedaży znajdziemy pudełka do lodówek, lunchboxy, pudełka na kanapki, miski z tworzywa sztucznego, gadżety kuchenne. Ponadto holenderska firma produkuje wysokiej klasy kubki termiczne w różnych kolorach, które podtrzymują temperaturę przez wiele godzin. Firma Mepal w sprzedaży posiada funkcjonalne pojemniki kuchenne, w tym produkty do przechowywania kawy i herbaty, makaronów, kasz, ryżu oraz pojemniki na resztki i zużyte saszetki herbaty.

 

Mepal - ponadczasowe piękno i niezwykła funkcjonalność

 

Firma Mepal ma wieloletnią tradycję produkcji oraz projektowania wysokiej jakości produktów z tworzywa sztucznego. Początkowo firma wykorzystywała projekty zewnętrzne, jednak niedługo po założeniu w połowie lat pięćdziesiątych, Mepal zaczął projektować własne produkty. Przez lata holenderska marka wypracowała własny, odrębny styl. Ich produkty muszą być przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne, jednak nie zapomina się o pięknie i jakości wykonania.

 

Mepal - produkcja w Holandii nieprzerwanie od sześciu dekad

 

Marka Mepal nieprzerwanie od 1950 roku wytwarza swoje produkty na terenie Holandii, a dokładniej w Lochem w Gelderland. Producent przez tyle lat nie zdecydował się na przeniesienie produkcji chociażby do Chin, dzięki czemu nie tylko wspiera lokalną gospodarkę, ale również może kontrolować jakość wykonania swoich produktów.

Cena
-
Liczba komór
Przedział cenowy
Rodzaj otwierania
Wielkość
Na skróty:
Promocje (2)