Miarki kuchenne - kup miarki do kuchni


Miarki kuchenne to tego typu akcesoria, które zdecydowanie ułatwiają nam wykonywanie różnych czynności w kuchni. Pieczecie ciasto i chcecie odmierzyć dobrą ilość mąki? Robicie domowy dżem i potrzebujecie wiedzieć ile cukru musicie dodać? Miarki do kuchni muszą się u Was znaleźć! Na jakie miarki kuchenne się zdecydować i jaki jest wybór? O tym za moment!

 

Miarki do kuchni - jakie mamy rodzaje miarek?


Miarki kuchenne mogą przybierać różne formy. Bardzo popularne są miarki w kształcie dzbanka, które idealnie nadają się do odmierzania mleka, wody czy innych płynnych produktów. Mają wygodny uchwyt, dzięki czemu przelewanie ich zawartości jest bardzo komfortowe. Podobne do nich są miarki do kuchni w formie zlewki. Te z kolei cechują się specjalnym dzióbkiem, przez który łatwiej i sprawniej przechodzą produkty. Miarki występują również formie głębokich, okrągłych łyżek. Z reguły łączone są one w zestawy o różnych pojemnościach, co pozwala nam mieć wiele miarek w jednym miejscu.

 

Miarki kuchenne - plastikowe czy metalowe?


Głównymi typami miarek, jakie mamy do dyspozycji są miarki plastikowe oraz metalowe. Znajdziemy także i miarki szklane, które w większości występują pod postacią dzbanków. Miarki z tworzywa sztucznego są bardzo praktyczne i można je po wykorzystaniu umyć w zmywarce, bez obaw o ich zniszczenie. Są też bardzo tanią opcją, więc jeśli szukacie niedrogiego rozwiązania, plasitkowe miarki kuchenne będą dla Was jak znalazł! Miarki metalowe to również bardzo dobra opcja i na pewno bardziej solidna w porównaniu do plastikowych miarek. Tego typu miarki można myć w zmywarce, więc nie stanowią większego problemu jeśli chodzi o utrzymanie ich w czystości.


Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów