Na pranie

Poszukujesz wyjątkowych i niezwykle praktycznych akcesoriów na pranie, które zdecydowanie bardziej ułatwią Ci to zadanie? Jeśli tak, znalazłeś się we właściwym miejscu. W SuperWnetrze.pl znajdziesz różnorodne gadżety do prania od topowych, uznanych producentów działających na światowym rynku. W swoim asortymencie posiadamy: różnej długości i grubości - linki na pranie, różnego rodzaju kształtu i wielkości - siatki na pranie, drewniane klamerki na pranie, składane kosze na pranie, specjalne kule do zmiękczania tkanin i zapobieganiu tzw. ‘kłaczków’, suszarki na pranie, płyn i żel do prania i wiele innych!  

 

Siatka na pranie  

 

Do czego służy siatka na pranie? Siatka na pranie służy do zabezpieczania odzieży oraz bielizny w trakcie prania przed niepożądanymi uszkodzeniami mechanicznymi, zmechaceniem, a także i deformacją. Jest polecana szczególnie przy praniu delikatnych tkanin, a także i bielizny, w tym zwłaszcza biustonoszy. W SuperWnetrze.pl są one dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać dla siebie, ten najbardziej odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom. Zobacz: siatka na pranie na bieliznę, siatka na pranie duża, siatka do ubrań.  

 

Kosz na pranie

 

Dla zachowania odpowiedniego porządku w swojej łazience, niezwykle ważnym jest posiadanie solidnych koszy na pranie. Jedne z nich, przeznaczone są do przetrzymywania prania brudnego, natomiast pozostałe - pełnią funkcję przenoszenia już wypranego prania w miejsce suszenia. Kosze na pranie najczęściej wytwarzane są z wysokiej jakości tworzywa, które nie ulega zniszczeniu, nawet podczas regularnego kontaktu z mokrymi tkaninami. Obecnie, do wyboru mamy: kosz na pranie przenośny biały i kosz na pranie przenośny czarny. Jeśli natomiast jesteś pasjonatem dalekim wypraw, wówczas kosz składany wykonany z wysokiej jakości tkaniny - może okazać się doskonałym rozwiązaniem.  

 

Suszarka na pranie  

 

Suszarka na pranie to podstawa w wyposażeniu każdego domowego wnętrza. Najlepsza suszarka to z pewnością taka, która nie zajmuje dodatkowej, tak bardzo potrzebnej przestrzeni w domu. W SuperWnetrze.pl znajdziesz suszarki na pranie rozkładane, które będziesz mógł przykładowo umieścić na wannie, zawiesić na sufit lub też przymocować do ściany. Zobacz: suszarka na pranie wisząca, suszarka na pranie na wannę, suszarka rozkładana.  

 

piłki do prania kolorowe

Piłki do prania  

 

Stosowanie piłek do prania to genialny sposób na miękkie i gładkie ubrania. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zastąpisz płyn do mycia tkanin - co pozwoli Ci na dodatkowe zaoszczędzenie pieniędzy. Co więcej, piłki do prania skracają czas potrzebny na wysuszenie mokrej odzieży.  

Standardowe piłki do prania o wcześniej wspomnianych właściwościach, oraz piłki do prania, które dodatkowo dbają o czystość pranych tkanin. Mają one bowiem za zadanie ‘wyłapywać’ sierść, włosy, nitki i inne zanieczyszczenia w trakcie prania. Zobacz: piłki do prania zmiękczające, piłki do prania antykłaczki.

 

Klamerki na pranie

 

W gospodarstwie domowym nie może zabraknąć dobrych klamerek na pranie. Zastosowań klamerek i spinaczy jest całe mnóstwo. Na pewno jednak przydadzą się podczas wywieszania mokrego prania tak, aby nie zaliczyło kontaktu z podłogą lub nie uleciało nam na wietrze. Spinacze charakteryzują się są precyzyjnym wykonaniem i estetycznym wyglądem, co wpływa na satysfakcję z ich użytkowania; są uroczych, małych rozmiarów. Zobacz: klamerki drewniane, klamerki kolorowe, klamerki z tworzywa.

Marka Orion