Napis 3D na ścianę dekoracyjny DekoSign JAK KOCHAĆ TO KSIĘCIA JAK KRAŚĆ TO MILIONY

Opis produktu

Dekoracyjny napis na ścianę JAK KOCHAĆ TO KSIĘCIA JAK KRAŚĆ TO MILIONY marki DekoSign to propozycja na piękny i oryginalny prezent dla bliskiej osoby. Napisy mocowane do ściany stają coraz modniejszym sposobem na nietypowe dekorowanie ścian i dodawanie wnętrzu osobistego charakteru. Dzięki nim uzyskujemy niebanalny efekt i możemy stworzyć wystrój wyrażający naszą indywidualność, przekonania czy upodobania. Czarny napis JAK KOCHAĆ TO KSIĘCIA JAK KRAŚĆ TO MILIONY idealnie odnajdzie swoje miejsce w salonie, sypialni. Napis ten może być prezentem dla dziewczyn, które potrzebują motywacji i pozytywnego celu w życiu. Dlatego, jeśli chcesz wspomóc swoją przyjaciółkę, siostrę, kuzynkę czy inną, ważną dla Ciebie kobietę, podaruj jej ten napis!  Napis dekoracyjny można przymocować do ściany za pomocą taśmy dwustronnej, kleju lub zawiesić na malutkich gwoździkach. Możliwe jest wykonanie napisu w dowolnym rozmiarze, na zamówienie.
 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
JKK1-1
Wysokość
64 cm
Szerokość
52 cm
Głębokość
0,5 cm
Materiał
Wysokiej jakości tworzywo o powierzchni półmatowej
Gwarancja
24 miesiące

Pełny opis produktu

Napis "JAK KOCHAĆ TO KSIĘCIA JAK KRAŚĆ TO MILIONY"


DekoSign to marka dająca dobre słowo. Tą wielką siłę do działania. Motywujemy, pocieszamy, wzruszamy i powodujemy uśmiech. Sprawiliśmy, że Twoje motto może być w zasięgu Twojego wzroku w pięknej, ponadczasowej formie. Jesteśmy zawsze gdy nas potrzebujesz. Dajemy Ci możliwość personalizowania przestrzeni w jakiej się znajdujesz.  

DekoSign to ekskluzywne dekoracje ścienne w formie przestrzennej. Wykonujemy je z wysokiej jakości czarnego tworzywa o grubości 5 mm. Posiadają wyjątkową strukturę powierzchni rozpraszającą światło. Istnieje także możliwość zamówienia innych wersji kolorystycznych z materiały plexi o grubości 3 mm wykończonego na wysoki połysk. Duża część procesu produkcji polega na obróbce ręcznej wykonywanej w naszej pracowni. Napisy na ścianę i dekorację DekoSign wykonujemy w najwyższej jakości, szanując i dopieszczając każdy element. Wszystko po to, aby zapewnić Ci piękną i perfekcyjną prezentację Twoich motywacji.  


Dekosign to słowa w wyjątkowej formie. Oferujemy wiele modeli w ofercie standardowej. Uwielbiamy jednak wykonywać dekoracje na indywidualne zamówienie. Nadajemy formę Twoim inspiracjom. Wyraź siebie i otocz się tym co pobudza Twoje emocje i daje Ci radość.  Wybierz swoją motywację, a my sprawimy, że zawsze będzie Ci towarzyszyć.

Dekoracja ścienna dekosign dfts

MONTAŻ:

Napisy na ścianę DekoSign są bardzo proste w montażu. Na odwrocie każdego produktu znajduje się już zamocowana taśma dwustronna. Aby zamontować wystarczy zdjąć folię ochronną z taśmy i przyłożyć dekorację do ściany. Wysokiej jakości taśma mocująca zapewnia trwałe i łatwe mocowanie.

Napis na ścianę DFTS1-1

TYLKO ORYGINALNE:

Wszystkie produkty Dekosign są oznaczone piękną logówką i opakowane w metki. Zawsze oklejone taśmą montażową. Sprawdzane pod kontem jakości powierzchni, perfekcji wykonania krawędzi oraz oklejenia. Dekosign to polska marka funkcjonująca już od 2012 roku. Wciąż udoskonalane produkty zdobią już tysiące domów na całym świecie. Stanowią oryginalny i ekskluzywny a przede wszystkim wyjątkowy prezent. Dodają motywacji i zdobią. Dzięki swej jakości, dskonałym i unikalnym materiałom oraz autorskim projektom każdy może dodać treści wnętrzu swojego domu, biura, przestrzeni. 

Dekosign JKK1-1

Zobacz również

  • Produkty DekoSign
  • Inne Napisy na ścianę

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.