NeXtime

NeXtime - Zegary ścienne

 

NeXtime to holenderska marka oferująca designerskie i nowoczesne zegary. Produkty tej firmy tworzone są z najwyższą dbałością o szczegóły od 1970 roku. Zainteresowanie produktami wzrasta już poza granicę Europy, firma posiada już 12 własnych oddziałów w różnych krajach.Różnorodność form, bogactwo kolorów i wysokiej jakości materiały tworzą tą markę niezwykłą. Dodatkowo, każda z kolekcji tworzona jest przez innego, niezależnego projektanta, co nadaje produktom wyjątkowość i oryginalność. Oferta zegarów jest na tyle obszerna, że każdy odnajdzie w niej coś dla siebie. Projektanci zadbali o stworzenie zegarów zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. W ofercie można odnaleźć ponad 500 różnych rodzajów zegarów, m.in. zegary ścienne, zegary na ścianę, oraz budziki.

Dlaczego warto kupić Zegar NexTime do Twojego domu?

 

W ciągłym biegu - szkoła, praca, życie codzienne - pilnowanie czasu i terminu to priorytet. Zegar to niezbędne akcesorium, które każdy powinien posiadać w swoim domu w salonie, biurze czy nawet sypialni. Warto zakupić także zegar do pokoju dziecka, by od najmłodszych lat uczyło się z niego korzystać. Marka NexTime zaprojektowała wyjątkowe zegary, które występują w formie bardzo klasycznej z podstawową tarczą i liczbami do zegarów nowoczesnych, które posiadają tylko wskazówki bez tacza i cyfr. Wśród kilkuset zegarów, które znajdują się w naszej ofercie, powinien znaleźć się przynajmniej jeden idealnie pasujący do Twojego domu. Będzie on gwarancją, że już nigdy z niczym się nie spóźnisz. Wybierz wygodny zegar ze wskazówkami lub samym wyświetlaczem LED cyfrowym. Zegary NexTime mają za zadanie wskazywać czas, ale także pięknie uzupełniać design Twojego domu. 

 

Zegar NexTime z cyfrowym wyświetlaczem

 

Dla osób stawiających na nowoczesne technologie i próbę odejścia od klasycznych zegarów z tarczą marka NexTime zaprojektowała zegary z wyświetlaczem cyfrowym. Taki projekt możemy zobaczyć w kolekcji Turn4Time. Taki zegar NeTime możemy położyć na półce w salonie lub pokoju przy naszym łóżku. Zegar z kolekcji NexTime LoudAlarm wyróżnia wyświetlacz z dużymi kwadratami, które wskazują godzinę, ale także temperaturę oraz datę. Może on nam zastąpić klasyczny wiszący kalendarz. Podobnie wyglądający, ale jednak nowoczesny jest zegar z mechanizmem klapkowym z kolekcji BigFlip. Z każda kolejną minutą klapki zmieniają się automatycznie. Wygląda to ciekawie i zdecydowanie wpasuje się w klimat nowoczesnego, modernistycznego wnętrza.

 

Zegar na półkę - wygodny i funkcyjny

 

Większość osób, bardzo dokładnie analizuje całe swoje wnętrze i każdy jego element. Niezwykle istotnym dodatkiem są również zegary. Jeżeli nie pasuje nam zegar ścienny, warto zastanowić się nad zakupem zegara stołowego NexTime. Nie zajmuje on dużo miejsca, a może okazać się bardzo przydatny. Zegar na półkę możemy kupić zarówno w formie tradycyjnego zegara z tarczą, jak i nowoczesnego zegara z wyświetlaczem cyfrowym. Jednym z najchętniej kupowanych modeli jest zegar czarny ze złotymi nogami z kolekcji Cross Table. Eleganckie zote wskazówki doskonale komponują się z czarną, matową tarczą. Sprawdzi się we wnętrzach typu glamour. Innymi popularnymi modelami są:

 

  • Zegar NexTime stojący 5225 ZW "Noa Table"
  • NexTime zegar 5207 TQ, kolekcja Rocky
  • Zegar stojący NexTime5111 CO Wake Up

 

Zegar NexTime z podziałem na sfery czasowe świata

 

Wiele osób...a nawet większość uwielbia podróżować! Wycieczki mogą dotyczyć najbliższych okolic, le także zmiany lokalizacji na całkiem inny kontynent. Bardzo popularne jest teraz wyjeżdżanie jednego członka rodziny za granicę do pracy. Musimy wtedy nastawić się na zmianę czasu. Jak szybko sprawdzić jaka godzina jest u naszej ukochanej osoby? Przyda się do tego dodatkowy zegar. Marka NexTime zaprojektowała zegar w kolekcji Mondial, który składa się z trzech osobnych zegarów, na których możemy wyznaczyć trzy różne godziny. Zdecydowanie pomoże to osobie, która często wyjeżdża w podróże lub pracuje za  granicą. Zegar ma piękny motyw mapy i może być też dobrym prezentem dla geografa lub osoby zajmująca się zagadnieniami przyrodniczymi. 

 

Zegary z nawiązaniem do środowiska i natury

 

Bardzo modne są wnętrza w stylu boho. Stawia się w nich na naturę, dużą ilość roślin i elementów przyrody takich jak drewno. Przeważają w nich kolor zielony i brązowy. Właśnie do takiego wnętrza marka NexTime zaprojektowała kolekcję Wood Loop. Zegary nie mają cyfr na tarczy aby zachować minimalizm. W całości wykonane zostały z eleganckiego drewna. Biała strefa jest wykonana ze szkła. Zegar ma 30 cm, dlatego nie zajmuje dużo miejsca na ścianie. Innym doskonałym zegarem łączącym w sobie drewno i metal producent NexTime zaprojektował w kolekcji Forest Large. Wydaje się jakby zegar był wykonany jedynie z lekkiej deski. Wygląda on pięknie i zdecydowanie będzie pasował do dużych zielonych roślin w salonie lub sypialni. 

 

Zegary bez tarczy i cyfr NexTime Hands

 

Wnętrza typu glamour często wyróżniają się minimalizmem, pomimo wielu akcesoriów jakie zawarte są w danym pomieszczeniu. Można także zakupić zegar, który będzie wskazywał nam odpowiednią godzinę, pomimo swojego minimalizmu. Właśnie taki model zaprojektowała marka NexTime w kolekcji Hands. Zegar nie posiada tarczy, ani cyfr jednak z łatwością można stwierdzić którą mamy godzinę, dzięki wskazówką. Nie widziałeś nigdy takiego zegara? To koniecznie zakup go do swojego domu i zaskocz znajomych.

 

 

 

Sprawdź produkty NeXtime w kategoriach: