Ogrodowe meble modułowe to świetne rozwiązanie dla osób lubiących ciągłe zmiany. Ostatnimi czasy zyskują one bardzo dużą popularność, dlatego każdy kto śledzi najnowsze trendy, powinien posiadać je u siebie. Decydować się na taki rodzaj meblu ogrodowych mamy możliwość samodzielnego zmieniania położenia mebli oraz ich kształtu. Modułowe meble ogrodowe jak sama nazwa mówi składają się z modułów. Oznacza to, że możemy je składać w długie narożniki, albo w pojedyncze sofy. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość swobodnego przyjęcia, np. gości, gdy nie chcemy żeby wszyscy siedzieli bezpośrednio obok siebie. Meble modułowe świetnie sprawdzą się zarówno w ogrodzie jak i na balkonie. W sklepie SuperWnetrze zakupisz meble modułowe ogrodowe w różnych kolorach. Często są one dostępne w zestawie ze stolikiem. Nie czekaj i sprawdź ofertę już teraz! 

Ogrodowe meble modułowe - dlaczego musisz je mieć?

 

Większość osób posiadających piękne, przestronne ogrody zawsze zadaje sobie pytanie jakie meble ogrodowe zakupić. Jest to bardzo istotny element, który musi pasować do designu całego domu. Kolor na jaki się zdecydujemy jest tak samo istotny jak materiał oraz tworzywo z jakiego zostały wykonane wybrane przez nas meble ogrodowe. Drugi istotnym aspektem jest to ile osób nasze meble w ogrodzie będą mogły pomieścić. Chcemy aby każdy czuł się swobodnie. Właśnie. dlatego zostały stworzone modułowe meble ogrodowe. Moduły zostały stworzone, aby można było je ułożyć w formy wygodne dla każdego. 

 

Przyjmowanie gości wygodniejsze z metalowymi meblami ogrodowymi

 

Ogród to niezwykle ważne miejsce ze względu na to, że możemy w nim zaznać chwili spokoju po ciężkim dniu pracy. Dodatkowo, możemy w nim spędzać czas w czasie nauki lub ćwiczeń fizycznych. Jest to przestrzeń, która ma zagwarantować nam relaks i dać możliwość wyciszenia organizmu. Bardzo często zapraszamy naszych gości do ogrodu, ponieważ spędzenie czasu na świeżym powietrzu jest dużo zdrowsze niż siedzenie w czterech ścianach pokoju. Aby każdemu było wygodnie, powinniśmy zakupić meble, które możemy ułożyć w dowolny sposób tak, by dla wszystkich było miejsce i nikt nie musiał się “cisnąć” obok siebie. Do takiego zadania świetnie sprawdza się modułowe meble ogrodowe.  

 

Jakie wymiary mają modułowe meble ogrodowe?

 

Modułowe meble ogrodowe można kupić w dowolnych wymiarach. Możemy dokonać zakupu jednego modułu, który posłuży nam jako jeden fotel, albo cały zestaw który w połączeniu umożliwi nam złożenie dłuższej sofy. Komplety mogą składać się z trzech, czterech, a nawet dziesięciu części. Klient dokonujący zakup w naszym sklepie decyduje jakie meble ogrodowe modułowe są mu potrzebne i na co się zdecyduje. Bez obaw można modyfikować moduły, które dają gwarancje, że dane elementy będą dokładnie do siebie pasować. Połączone moduły można układać zarówno w jednej prostej linii, jak i w literę “L” lub “U”.  Ogrodowe meble ogrodowe są zawsze wykonane z lekkiego materiału dlatego z łatwością można przenosić je i ustawiać. Świetnie sprawdzą się w centralnej części ogrodu jak i na tarasie.

 

Duże zestawy mebli modułowych

 

Właścicieli dużych posesji z ogromnym ogrodem lub tarasem z pewnością będą zainteresowani kupieniem większego zestawu mebli ogrodowych modułowych. Składać się może nawet z dziesięciu osobnych części. W zależności od naszych potrzeb można kupić zestawy gdzie wszystkie moduły mają oparcie, albo nie mają go wcale. W skład najczęściej wchodzą cztery sofy narożne, sofy środkowe oraz dodatkowo miękkie poduszki. Wszystkie zestawy większe zestawy składają się z wytrzymałego materiału jakim jest rattan PE, odporny na warunki atmosferyczne, na które nie ma wpływu człowiek, dlatego są odpwoiednie do stosowania na zewnątrz. 

 

Małe zestawy mebli ogrodowych modułowych

 

W przypadku gdy posiadamy mniejszy ogród lub tras przed domem, warto zaopatrzyć się w mniejszą ilość modułów. Będą zdecydowanie wygodniejsze w ustawieniu niż duże meble w formie jednej kanapy lub kilku mniejszych sof. W SuperWnetrze możesz zakupić zestaw składający się z dwóch części - jednej sofy i stolika - lub większy w skład którego wchodzi od trzech do 6 modułów. Kryta proszkowo, stalowa rama czyni meble mocnymi i stabilnymi, a jednocześnie jest lekka, co umożliwia swobodne przestawianie elementów kompletu i dopasowanie do dowolnego ustawienia.

 

Moduły w meblach ogrodowych z oparciem czy bez?  

 

Meble ogrodowe modułowe jak już wcześniej wspomniano są doskonałym elementem do każdego ogrodu. Ich kształt, wymiar oraz możliwość modyfikacji dają komfort, jakiego potrzebujemy. Dodatkowo istnieją kolekcje modułowych mebli ogrodowych, które są bez lub z oparciem. Jeżeli chcemy nasze meble ułożyć w kształt kanapy możemy zakupić moduły z oparciem oraz jeden bez jako element zagięty. Takie ułożenie wygląda niezwykle ekskluzywnie i umożliwia przeniesienie klimatu wnętrza glamour naszego domu do ogrodu. Marka Vida słynie właśnie z połączenia modułowych mebli ogrodowych z oparciem i bez. Dodatkowo kolor czarny dodaje klasy i wprowadza element ekskluzywny w centrum ogrodu, albo nad basenem gdzie również doskonale sprawdzą się modułowe meble ogrodowe. Najbardziej lubiane modele od producenta Vida to:

 

  • meble ogrodowe modułowe Vida - zestaw 8 części z drewna
  • meble ogrodowe modułowe Vida - zestaw 10 części rattan PE
  • meble modułowe Vida - zestaw wypoczynkowy 8 części czarne

 

nowosci w superwnetrze