Orion

Firma ORION została założona w 1992 roku w Czechach. Kilka odważnych biznesowo osób pochodzących z Litomyśla postanowiło założyć własny biznes. Z biegiem lat przybywało klientów, jak również zwiększała się ilość sprzedawanych produktów. W związku z rozwojem firmy przybywało sklepów oraz pracowników. Obecnie pierwotna próba rozpoczęcia działalności gospodarczej przekształciła się w stabilną i dobrze prosperującą firmę, która prężnie działa na rynku czeskim i zagranicznym.

Od tamtej pory jest jedną z największych firm działających w branży AGD. Obecnie oprócz sprzedaży hurtowej prowadzi sprzedaż za pośrednictwem drukowanych katalogów, sklepu internetowego oraz sieci sklepów firmowych. Siedziba firmy znajduje się na obrzeżach Litomyśl – w mieście Nedosin. Jest to nowoczesny kompleks biurowo-logistyczny z dogodnym dojazdem i dużym parkingiem. Firma stawia na owocną współpracę z pracownikami, niektórzy są tu razem z właścicielami od samego początku, inni dołączyli na przestrzeni lat i pracują już od kilku lat.
 

W ciągu 20 lat istnienia udało się zbudować prężnie działającą firmę, która osiąga ciągłe wzrosty i rozwija wysoką jakość usług dla swoich Klientów. Planowany jest ciągły rozwój sprzedaży hurtowej oraz sieci sklepów detalicznych pod szyldem Orion. Oferta firmy Orion to kilka tysięcy rodzajów produktów do domu, kuchni, łazienki i ogrodu. W ofercie produktów dostępne są artykuły gospodarstwa domowego, artykuły kuchenne i ogrodnicze, akcesoria łazienkowe, środki czystości i drobny sprzęt elektryczny.
 

Dużo pracy wkładamy od pomysłu na dany produkt do jego utworzenia. Produkt na całym etapie tworzenia od pomysłu aż po jego realizację jest przez Nas kontrolowany. To nie jest tylko kompletowanie, zamawianie i dostarczanie do magazynu, a następnie do punktu sprzedaży. Produkt jest wybierany, udoskonalany, testowany, modyfikowany, "ubierany" w opakowanie, wyceniany, transportowany, magazynowany, wystawiany... Zanim dotrze na miejsce, gdzie służy i cieszy, przechodzi przez ręce wielu osób zaangażowanych w proces tworzenia.
 

Naszym głównym celem jest oferowanie jakości za dobrą cenę w połączeniu z atrakcyjnym i nowoczesnym wzornictwem. Gwarantujemy niską cenę naszych produktów dzięki ich bezpośredniemu importowi. Dbamy o komfort naszych klientów już od pierwszego kontaktu, a nasz Dział Obsługi Klienta służy fachową poradą przy wyborze towarów.
 

Naszym stałym klientom udostępniamy system zamówień, za pomocą którego mogą oni łatwo, szybko i sprawnie zamawiać pożądane towary. Umożliwia również nieograniczony czasowo dostęp do informacji o pełnym asortymencie, cenach, promocjach i nowościach.

Wybór produktów firmy Orion to wybór najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Duży wybór asortymentu pozwoli znaleźć produkty, które będą towarzyszyć nam w codziennym użytkowaniu.

Sprawdź produkty Orion w kategoriach: