Panele dekoracyjne

(39)

Panele dekoracyjne mogą stanowić świetną ozdobę przysłowiowych 4-ścian. Ciekawe wzory oraz barwna lub stonowana kolorystyka paneli sprawi, że wnętrze zyska pełniejszego charakteru. Panele można łączyć ze sobą w komplety, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaaranżować nimi większą przestrzeń. W naszym sklepie internetowym Superwnetrze.pl znajduje się szeroki wybór paneli dekoracyjnych, które wspaniale ozdobią Twój dom. Zobacz poniżej nasze najlepsze propozycje!

zobacz wiecej » zobacz mniej »

Spośród wielu paneli dekoracyjnych prym wiodą panele marki Koziol. Charakteryzują się one różnorodnymi wzorami o nowoczesnym designie. Panele dekoracyjne wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, dzięki czemu możemy mieć pewność, że są one trwałe i wytrzymałe. Tworzywo jest także łatwe do utrzymania w czystości. Na szczególną uwagę zasługują panele Oxygen, które przedstawiają intrygujący wzór o strukturze bąbelków. Idealnie odnajdą się we wnętrzu łazienki lub kuchni i można z nich stworzyć lekko przezroczystą ściankę. Panele Oxygen występują w kilku wariantach kolorystycznych, więc ich barwę można dobrać pod kolor ścian w wybranym pomieszczeniu.

 

Równie interesującą propozycją do uzupełnienia i ozdobienia wnętrza są panele dekoracyjne Silk marki Koziol. Wyróżnia je lekki "chaos" przez co przestrzeń może zyskać dynamiki. Komplet paneli pozwoli nam wykreować cichy kącik i oddzielić części pomieszczeń np. kuchnię od salonu. Tak jak i wyżej wymienione panele te również posiadają kilka standardowych kolorów. W zestawie znajdują się 4 panele. W sypialni świetnie odnajdą się z kolei panele dekoracyjne Romance o przyjemnym wzorze.


Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów