Patelnia 24cm Skeppshult Natural Selection czarna

Opis produktu

Okrągła patelnia do smażenia firmy Skeppshult. Wykonana jest z żeliwa, dzięki czemu nagrzewa się bardzo szybko i równomiernie, a jednocześnie długo trzyma ciepło. Zapewnia potrawom ochronę i smak, a Tobie satysfakcję z używania wyjątkowego naczynia. Patelania łączy w sobie najwyższą jakoś z elegancją i funkcjonalnością. Zdecydowanie polecamy.

Naczynia nie są emaliowane, a jedynie impregnowane naturalnym olejem. Gotowanie wody np. na makaron, kompot itp. w naczyniach żeliwnych nie jest wskazane.
- żeliwo
- drewno bukowe
Szefowie kuchni  na całym Świecie podziwiają niepodważalne właściwości grillowania, smażenia i gotowania w naczyniach żeliwnych  SKEPPSHULT . Wszystkie nasze produkty są wykonane ręcznie z wyselekcjonowanych materiałów przyjaznych środowisku, nie wymagają używania żadnych detergentów i płynów do naczyń podczas użytkowania.

Początki fabryki sięgają roku 1906.  Od tamtej pory wiele sie wydarzyło, ale jednocześnie niewiele uległo zmianie. Wiedza, doświadczenie, kunszt, mistrzostwo, wierność wartościom takim jak autentyczność, funkcjonalność i  żywotność produktów pozotały niezmienne.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
0240T
Kod EAN
7317930240097
Kolekcja
Natural Selection
Średnica
24 cm
Materiał
żeliwo
Gwarancja
25 lat

Zobacz również

  • Produkty Skeppshult
  • Inne Patelnie żeliwne

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.