Patelnia 25cm do naleśników Tefal Extra czarna

A może skusisz się na te produkty?

Opis produktu

Patelnia do naleśników Extra marki Tefal o średnicy 25cm. Zastosowano w niej nowy system Thermo-Spot czyli wskaźnik, dzięki któremu wiesz, kiedy patelnia osiąga idealną temperaturę do rozpoczęcia smażenia. Posiada nową, trwałą i gładką powłokę Powerglide, która jest łatwa do czyszczenia. Ergonomiczny uchwyt patelni z przydatnym miejscem na kciuk sprawi, że naczynie pewnie chwycisz i smażenie będzie niezwykle proste i komfortowe. Cechują ją także krawędzie ułatwiające odlewanie, całkowicie bezpieczna, nieprzywierająca powłoka wewnątrz i na zewnątrz patelni, usprawniające jej czyszczenie oraz lekka konstrukcja zwiększająca komfort użytkowania. Spód Durabase Technology: nowy design dna podkreślający prawidłowy sposób rozchodzenia ciepła na dnie patelni, wzmocniony minerałami, odporny na odkształcenia i deformacje. Z patelnią Tefal Extra naleśniki oraz inne pyszności będą zawsze udane. Patelnia przeznaczona do kuchenek gazowych.

Zalety:
Zawsze idealna temperatura smażenia
Unikalny wskaźnik Thermo-Spot
Zadbaj o codzienne posiłki pełne smaku i aromatu dzięki wskaźnikowi, który przybiera jednolitą czerwoną barwę, sygnalizując idealną temperaturę do rozpoczęcia smażenia.
Łatwe czyszczenie
Wyjątkowa technologia
Wygodne użytkowanie i czyszczenie zapewnia specjalna nieprzywierająca powłoka.
Wyprodukowano we Francji
Ciesz się jakością produktów marki Tefal wyprodukowanych we Francji.
Ochrona środowiska
Odpowiedzialność marki Tefal
Dbaj o środowisko korzystając z trwałych produktów, których będziesz używać przez bardzo długi czas. Naczynia zawierają również nieprzywierającą bezpieczną powłokę (niezawierającą PFOA, ołowiu ani kadmu) i nadają się w 100% do recyklingu.

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
B3011072
Kod EAN
3168430244818
Kolekcja
Extra
Średnica
25 cm
Możliwość mycia w zmywarce
tak
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Tefal
  • Inne Patelnie do naleśników

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.