Patelnie i woki

 

Patelnie to sprzęt codziennego, kuchennego użytku. Nie ma dobrej kuchni, bez odpowiednich patelni i garnków, w których przyrządzimy pyszne potrawy. Patelnie znajdujące się w asortymencie naszego sklepu posiadają różne rozmiary oraz zostały wykonane z wielu trwałych i wytrzymałych materiałów. Dzięki temu, są one gwarancją wieloletniego używania. Bogata gama produktów sprawia, że sam decydujesz czy wolisz kupić produkt o większym rozmiarze tak by sprawdził się w dużej rodzinie czy jedynie do własnego użytku zużywając przy tym mniej energii. Większość naszych produktów posiada powłokę Teflon czy Intensium, dzięki czemu przywieranie potraw już nam nie grozi!

zobacz wiecej » zobacz mniej »

W naszym sklepie internetowym Superwnetrze.pl znajdziesz najlepszych producentów takich jak Silit, Kela czy Tefal. Oferują najlepszą jakość wykonania oraz nowoczesny wygląd patelni. Bestsellerem, który zdecydowanie możemy polecić jest zestaw patelni Tefal Ingenio Expertise z rączką. Są to dwie, doskonałe patelnie do smażenia o ergonomicznym kształcie i wewnętrznej powłoce Titanium Excellence, chroniącej przed przywieraniem żywności. Świetną propozycją są również patelnie marki Silit, wiodącego lidera sprzętu kuchennego. Na szczególną uwagę zasługuje patelnia Vitaliano o nowoczesnym designie i precyzyjnym wykonaniu.

 

Jeśli zależy nam na urozmaiceniu naszej kuchni i wprowadzeniu lekkiego powiewu świeżości polecamy serdecznie szeroką gamę azjatyckich woków. Pozwolą one na szybkie i proste przygotowanie dań o orientalnym charakterze. Potrawy smażone w woku z pewnością zrobią wrażenie na domownikach jak i gościach i będą wyśmienicie smakować.

 

W razie jakichkolwiek pytań i problemów z wyborem odpowiedniej patelni lub woka napisz do nas, a my chętnie udzielimy Ci odpowiedzi i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Dostępność
+ więcej