Patelnie i Woki

Patelnie i woki to praktyczne przybory, których używamy na co dzień w swoich kuchniach. Nie ma porządnej kuchni, bez dobrych patelni i garnków, w których przygotujemy smakowite dania. Patelnie i woki z asortymentu SuperWnetrze posiadają różne rozmiary oraz zostały wykonane z wielu trwałych i wytrzymałych materiałów. Dzięki temu, są one gwarancją wieloletniego używania. Bogata gama produktów sprawia, że sam decydujesz czy wolisz kupić produkt o większym rozmiarze tak by sprawdził się w dużej rodzinie czy jedynie do własnego użytku zużywając przy tym mniej energii.

Patelnie i woki - niezbędny sprzęt kuchenny do przygotowania pysznych potraw!


Kompleksowe wyposażenie kuchni pomaga przygotować pyszne dania oraz daje gwarancję stworzenia posiłków, które z pewnością docenią przyjaciele i bliska rodzina. Dzięki korzystaniu z dobrego sprzętu kuchennego szanse na zostanie szefem kuchni i na zdobycie uznania gości mogą liczyć nawet amatorzy kucharzenia. Jakość potrawy zależy od wielu czynników, poza dobrze dobranymi składnikami główną rolę grają również odpowiednio dobrane garnki. W sklepie internetowym SuperWnetrze, znaleźć można bogatą ofertę akcesoriów do wyposażenia domowego, znajdują się patelnie i woki wykonane z materiałów najwyższej jakości. W zależności od potrzeb można wybrać patelnię żeliwną, aluminiową, ceramiczną, czy emaliowaną, które pokryte są dodatkowymi powłokami zapobiegającymi przywieraniu potraw oraz chronią naczynie przed zarysowaniami i deformacją. Wysokiej jakości zestawy patelni lub woków mogą okazać się doskonałym pomysłem na prezent.


Jakiego rodzaju patelnię lub woka wybrać?


Na rynku jest przeogromny wybór dostępnych produktów, dlatego warto przejrzeć dokładnie ofertę sklepu, z pewnością znajdą się idealne naczynia, które posłużą do smażenia lub grillowania. W asortymencie  SuperWnetrze znajdują się patelnie i woki w różnych rozmiarach, które nadają się do przygotowania zarówno tradycyjnych dań, jak i będą odpowiednie do zadań specjalnych. Patelnia do naleśników pomoże przygotować super cienkie placuszki, a wok sprawi, że kuchnia będzie przepełniona zapachem dalekowschodnich dań. Przy wyborze odpowiedniej patelni lub woka trzeba pamiętać o tym, aby dostosować produkt do kuchenki. Posiadamy naczynia do smażenia, grillowania i duszenia potraw, które są uniwersalne, czyli odpowiadają zarówno kuchence gazowej, płycie ceramicznej i indukcyjnej. W kuchni doskonale sprawdzi się wok i patelnia z odpinanymi rączkami lub odpornymi uchwytami, dzięki którym można gotowe danie zaserwować wprost na stół. Będzie wyglądało to modnie i efekciarsko. Zdejmowany uchwyt sprawi, że można naczynie umieścić również w piekarniku. Poza tym możliwość odpięcia rączki sprawia, że danie można umieścić w lodówce bez zajmowania niepotrzebnego miejsca.


Orientalne dania w polskiej kuchni


Wok jest idealnym naczyniem do przyrządzania dań dalekowschodnich i cieszy się wśród klientów niesłabnącą popularnością. Korzystanie z niego opiera się głównie na przygotowywaniu potraw na zasadzie stir-fry, czyli "smażenie w ruchu" - oznacza to, że danie gotuje się na silnym ogniu przy jednoczesnym, intensywnym mieszaniu składników. Nie jest to jednak jedyny styl, do którego przydaje się naczynie, nadaje się ono także do smażenia na głębokim tłuszczu lub duszenia potraw. Woka wykorzystać można również do zapiekania potraw w piekarniku lub korzystać z rusztu dołączonego w zestawie. Dzięki stożkowemu, zaokrąglonemu kształtowi jedzenie w nim przygotowane można bezpośrednio podać na stół, wygląda to bardzo efektownie i egzotycznie.

Marka Vilde