Podkładka pod talerz Guzzini Gocce Lemon

Opis produktu

Podkładka pod talerz Guzzini Gocce Lemon

Podkładka pod talerz Lemon z serii Gocce to uroczy dodatek od marki Guzzini, który wniesie do Twojego stołu radość, kolor i uśmiech. Ta wyjątkowa podkładka została stworzona z myślą o tych, którzy chcą dodać trochę życia i energii do codziennych posiłków, niezależnie od wieku.

  • wymiary 29x43 cm

Ciepłe, intensywne kolory, które zdobią podkładki z serii Gocce, z pewnością ożywią każdy stół. Wyróżniający się motyw eleganckiej ramki, otaczający podkładkę, w połączeniu z apetycznym wzorem cytryny umieszczonym na środku, nadają produktowi niepowtarzalny urok. Podkładki mają prostokątny kształt i są wykonane z wyjątkowo trwałego tworzywa sztucznego PP, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Ponadto, podstawki doskonale sprawdzają się w utrzymaniu czystości stołu, chroniąc go przed odznaczaniem się naczyń i zachęcając do lekkiego przystrajania.

Dodatkowym atutem jest łatwość utrzymania podkładki w czystości. Wystarczy przetrzeć ją wilgotną ściereczką, co sprawia, że utrzymanie świeżości i atrakcyjności stołu staje się niezwykle proste.

Podkładki pod talerz Lemon stanowią idealne uzupełnienie kolorowej serii talerzy Gocce, tworząc spójny i radosny zestaw na Twoim stole. Ożyw swoje posiłki dzięki tym urokliwym podkładkom!

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
GU-22607852
Kod EAN
8008392261056
Wysokość
29,5 cm
Szerokość
43,5 cm
Materiał
tworzywo sztuczne
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Guzzini
  • Inne Podkładki na stół

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.