Podkładki na stół

Dekoracyjne, a zarazem funkcjonalne nakrycie stołu


Podkładki na stół są bardzo ważnym elementem wyposażenia każdego domu. Aby odpowiednio zabezpieczyć blat przed wysoką temperaturą lub obrus przed poplamieniem należy odpowiednio zadbać o ochronę tych miejsc. Zazwyczaj bardzo przykładamy się do stworzenia przyjemnej atmosfery rodzinnych i przyjacielskich spotkań, nie tylko przygotowując przepyszne dania, ale również poprzez odpowiednie nakrycia i dekoracje stołu w kuchni lub jadalni. Pięknie zastawiony stół to połowa sukcesu, więc nie chcielibyśmy żeby zaraz po rozpoczęciu obiadu lub kolacji na pięknym obrusie powstały plamy i niepotrzebne zabrudzenia, które ciężko będzie usunąć. Doskonałym rozwiązaniem na ten problem są podstawki na stół, które swoim oryginalnym designem mogą stać się wyjątkową dekoracją stołu. Można zakupić podkładki na stół w jednokolorowym wydaniu lub postawić na takie z ciekawym i niespotykanym printem.
 

Wyjątkowe podkładki w interesującym wydaniu


Nie tylko podczas obiadów rola podkładek pod naczynia stanie się nieoceniona. Stolik kawowy lub ława w salonie z pewnością dzięki nim dłużej będzie cieszyła się idealnym stanem. Skraplająca się woda z zaserwowanej lodowatej lemoniady, drinków czy pokala z piwem tworzy na blacie nieestetyczne mokre plamy. Z łatwością można uniknąć tego problemu stosując właśnie odpowiednie podstawki. Różnorodność płytek, które znajdują się w ofercie SuperWnetrze sprawi, że każdy z pewnością znajdzie dla siebie takie, które całkowicie spełnią wymagania i doskonale wpasują się zarówno w tradycyjne jak i nowoczesne wnętrza. Wybierać można zarówno od klasycznej, prostokątnej formy podkładek, jak i spośród wyjątkowych kształtów np.: kwiatów lub listków, które z pewnością staną się interesującą dekoracją. Podkładki pod kubki idealnie sprawdzą się do serwowania gorących napojów, dzięki nim uniknie się uszkodzenia delikatnych blatów przed działaniem wysokiej temperatury. Pięknie, drewniane, korkowe lub ceramiczne podstawki pod kubki można zakupić pojedynczo lub w komplecie. Jeśli zależy nam na spójności wystroju warto wówczas zainwestować w zestaw, który zawiera co najmniej dwie podkładki.
 

Tworzywa z jakich zostały wykonane maty stołowe odgrywają równie istotną rolę


W zależności od przeznaczenia podkładek warto przyjrzeć się materiałom z jakich zostały wykonane i wybrać te, które będą spełniały wymagania. Można również zdecydować się na różnego rodzaju maty stołowe, dzięki czemu będziemy przygotowani na każdą okazję. Podkładki na stół wykonane z drewna, korka lub juty doskonale nadają się do ochrony blatu przed wysokimi temperaturami, z powodzeniem można stawiać na nich wazę z zupą czy misy z innymi gorącymi daniami. Poza tym, podstawki wykonane z naturalnego surowca, wyglądają bardzo stylowo i doskonale wpiszą się w modną aranżację eko. Ręcznie wyplatane maty wykonane ze 100% bawełny staną się doskonałą podkładką pod talerze. Są one dekoracją samą w sobie, więc z powodzeniem używając ich można zrezygnować ze stołowego obrusu. Podstawki na stół wykonane z tworzywa sztucznego świetnie ochronią blat przed zarysowaniami lub poplamieniem, zazwyczaj posiadają one wyjątkowo oryginalne czy humorystyczne nadruki, z pewnością więc przyciągną uwagę gości.


 

Cena
-
Na skróty:
Promocje (71)

szklanki termiczne 350 ml