Podstawka do jajka ceramiczna kieliszek na jajko biała luna 13 cm

Opis produktu

CERAMICZNA - Podstawka na jajko wykonana z najwyższej jakości ceramiki w kolorze białym z podstarzanym efektem. Podstawka z serii Luna. Średnica podstawki wynosi 13 cm a wysokość 3 cm.  WYGODNA - Podstawka pozwoli nam na wygodne spożywanie jajka na miękko. Odpowiednio podtrzymuje jajko podczas konsumpcji. Jajko podane w podstawce prezentuje się wyjątkowo efektownie.  ELEGANCKA - Podstawka posiada elegancki kształt, dzięki czemu doskonale wygląda na stole. Podstawka idealnie komponuje się z każdą zastawą stołową. Niezastąpiona w każdym domu.  PRZYDATNA - Podstawka jest przeznaczona do umieszczenia jajka na miękko. Jajko umieszcza się w środkowej części podstawki, natomiast zewnętrzna część jest przydatna do odłożenia skorupek z jajka. ŁATWE CZYSZCZENIE - Podstawkę w łatwy sposób wyczyścimy. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. 

Podstawka na jajko wykonana z najwyższej jakości ceramiki. Biały kolor podstawki sprawi, że będzie idealnie pasowała do każdej zastawy stołowej. Umieszczone w niej jajko na miękko prezentuje się niezwykle efektownie. Podstawka pozwoli nam na wygodne odłożenie skorupek z jajka na bocznej części podstawki, dzięki czemu użytkowanie jej jest niezwykle wygodne. Idealny pomysł na prezent dla miłośników jajek na miękko. Całkowicie bezpieczna dla zdrowia i neutralna dla żywności. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami. 

  • Zapewnia wygodne spożywanie jajka na miękko, umożliwiając stabilne podtrzymywanie go podczas konsumpcji.
  • Ma elegancki kształt, który doskonale pasuje do każdej zastawy stołowej, co sprawia, że jajko podane w tej podstawce prezentuje się bardzo efektownie.
  • Posiada praktyczną zewnętrzną część, która służy do odłożenia skorupek z jajka, co sprawia, że jej użytkowanie jest niezwykle wygodne.
  • Łatwo się ją czyści, a dzięki możliwości mycia w zmywarce, jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości.
  • Jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia i neutralna dla żywności, dzięki czemu możemy z niej korzystać bez obaw o szkodliwe skutki dla organizmu.
  • Jest oryginalnym produktem czeskiej marki Orion, wyprodukowanym zgodnie z europejskimi standardami, co zapewnia wysoką jakość i trwałość produktu.

 

Parametry produktu

Producent
Kod produktu
O-122981
Kod EAN
8680550059783
Długość
13 cm
Szerokość
13 cm
Wysokość
3 cm
Waga
170 g
Materiał
ceramika
Kolor dominujący
biały
Gwarancja
24 miesiące

Zobacz również

  • Produkty Orion
  • Podstawki i kieliszki do jajek

Opinie o produkcie

Dodaj swoją opinię

 

Określ swój stopień zadowolenia z produktu klikając na gwiazdki.