Kosze na śmieci - jakie kolory na 2021 rok?

Autor: SuperWnetrze.pl 2021/02/08

Jakie kosze na śmieci już stały się hitem 2021 roku? Które kolory będą modne w nadchodzącym sezonie? Jeśli marzył Ci się już wcześniej czerwony kosz na śmieci, ale nie zdążyłaś żadnego dotąd zdobyć, mamy dla Ciebie rewelacyjne wieści. Czerwone pojemniki na odpady i akcesoria dla domu nadal będą dominowały w katalogach aranżacyjnych. Obok nich pojawiły się jednak nowe równie interesujące propozycje. Czytaj dalej, a dowiesz się, na jakie kosze na śmieci i jakie kolory warto skusić się w bieżącym roku, aby być trendy. Czy nadal modne są klasyczne zestawienia kolorystyczne, czy może lepiej widziany będzie odważniejszy i mniej oczywisty wybór, np. żółty kosz na śmieci?

Czerwony kosz na śmieci bez zmiennie robi furorę!

Czerwień to wdzięczna barwa – ożywia, pozwala budować ciekawe kontrastowe połączenia i zawsze elegancko wygląda. Czerwone dodatki dekoracyjne i elementy wyposażenia zawsze dobrze prezentowały się w kuchni, w tym roku nie będzie inaczej. Jeśli chcesz dotrzymać kroku zmieniającym się modom i przeobrazić kuchnię w świątynie nowoczesnego designu, wybierz czerwony kosz na śmieci, ale zadbaj, by nie była to tandetna, pospolita i słabej jakości propozycja. Najlepiej by był to czerwony kosz na śmieci wykonany ze szlachetnie prezentujących się materiałów: matowej lub polerowanej stali nierdzewnej, który przyciąga wzrok nie tylko głęboką i intensywną barwą, ale również oryginalnym designem. Doskonałym wyborem na 2021 rok będzie np. genialny pod względem funkcjonalności i zjawiskowo piękny czerwony kosz na śmieci Touch Bin New marki Brabantia. Jakie jeszcze kosze na śmieci i jakie kolory powinny Cię zainteresować?

Zielony kosz na śmieci w przygaszonej tonacji to kolejny strzał w dziesiątkę!

Zielone kosze na odpady teoretycznie też nie są nowością w aranżacyjnych kanonach. Jednak rok 2021 przynosi w tym zakresie dość istotne zmiany. Aby wybrany przez Ciebie zielony kosz na śmieci naprawdę dowodził Twojej znajomości najświeższych trendów, musisz bacznie zwrócić uwagę na dobór zieleni o odpowiednim odcieniu. Jasna, pastelowa zieleń jest już nieco passe, a do łask powróciły ciemne, przygaszone i złamane odcienie. Jeśli zdecydujesz się na zielony kosz na śmieci, postaw na wariant kolorystyczny, który do swojej kolekcji wprowadziła Brabantia. Jej zielony kosz na śmieci Bo z serii Touch Bin to designerski popis, który przy okazji zachwyci Cię mnóstwem praktycznych zalet. Pojemnik na odpady Bo ma płynnie i lekko pracujący dotykowy mechanizm otwierający, odrębne komory ułatwiające segregację odpadów i wysokość, która uwalnia od uciążliwego schylania się nad wiekiem pojemnika na odpady.

Żółty kosz na śmieci to nowy król w aranżacjach na 2021 rok

O ile zielony kosz na śmieci bywał już obecny w katalogach poświęconych sztuce dekorowania domów, o tyle żółte dodatki nie były dotąd szczególnie często faworyzowane. Jeśli już barwa żółta pojawiała się w propozycjach renomowanych marek, to występowała ona w wariancie żółtego musztardowego czy wyblakłej cytryny. Ten rok otwiera się natomiast na słoneczny, jaskrawy i ciepły odcień żółtego. Dobrze widać tę zmianę w projekcie stworzonym przez Wesco. Żółty kosz na śmieci Push Boy to doskonały wybór na 2021! Pojemnik na odpady od niemieckiej marki wręcz tryska energią i optymizmem. Co więcej, żółty kosz na śmieci Wesco uwodzi rzucającym się w oczy standardem wykonania oraz praktyczną i wygodną w użytkowaniu formą – uchylna klapka zdecydowanie ułatwia pozbycie się odpadków.

Poprzedni artykuł Następny artykuł