Zegar ścienny z kryształkami - jaki wybrać?

Autor: SuperWnetrze.pl 2021/02/17

Fakt, że zegary pełnią także rolę dekoracyjną jest niepodważalny. Ten przedmiot, który znajduje się praktycznie w każdym domu przybiera różne formy, od najprostszych, klasycznych, po niezwykle wyszukane i zaskakujące modele. Czasomierze umieszczone w centralnych punktach salonu, sypialni, przedpokoju czy kuchni pozwolą kontrolować czas do wyjścia lub do przyjęcia gości. Sama prezencja przedmiotu zależy oczywiście od gustu i wymagań domowników. Dla miłośników błyskotek i blichtru idealnym czasomierzem może okazać się zegar ścienny z kryształkami, który wygląda niezwykle luksusowo. Marka Vida w swojej ofercie posiada różnego rodzaju zegary, których elementem dekoracyjnym są kryształki osadzone na delikatnych pręcikach. Zdecydowanie warto rozważyć zakup jednego z nich, zawłaszcza wtedy jeśli na wyposażeniu mieszkania chcemy mieć przedmiot, który będzie funkcjonalny, a zarazem stanie się niezwykłą dekoracją pomieszczenia. 

Salon lub sypialnia w bogatym stylu glamour

Zegar na ścianę z kryształkami będzie idealnym uzupełnieniem wnętrz zaaranżowanych w stylu glamour. Wystrój salonu jest niezwykle ważny, ma nie tylko sprawiać, że spędzanie czasu w nim będzie przebiegało komfortowo, ale także powinien zachwycać gości, dzięki czemu będą czuli się w nim swobodnie. Styl glamour jest eklektyczny i trzeba naprawdę dobrego smaku, żeby zachować granice i nie sprawić, żeby pomieszczenie stało się przerysowane i karykaturalne. W pomieszczeniach glam zachować trzeba umiar dekoracyjny sprawiając, że jednocześnie wszystko wspólnie będzie prezentowało się bardzo elegancko. Dlatego w salonach urządzonych w tym stylu stawia się jednocześnie na przedmioty bogate w formie przełamując ich wygląd minimalistycznymi dodatkami lub odwrotnie. Właśnie dlatego zegar z kryształkami będzie pięknym uzupełnieniem takiego wnętrza. Oczywiście czasomierz sprawdzi się nie tylko w salonie, doskonały będzie także w sypialni, w przedpokoju lub gabinecie. 

Klasyczny przedmiot o oryginalnym kształcie

Marka Vida doskonale wie jakie przedmioty sprawdzą się w każdej stylistyce wnętrza. Dostępne są modele o jednakowym charakterze lecz różniące się formą i kolorem. Zegary składają się z cyferblatu umieszczonego w centralnym punkcie z bardzo wyraźnymi wskazówkami i nadrukowanymi arabskimi cyframi, dzięki czemu bardzo łatwo jest odczytać godzinę. Pozostała część konstrukcji przypomina promienie słońca, więc dodatkowo, zegar z kryształkami wprowadzi do pomieszczenia przyjaznego i ciepłego klimatu. Każdy z zegarów posiada inną średnicę, więc bez problemu postawić można na ten, który najbardziej będzie odpowiadał wolnej przestrzeni na ścianie. Ozdobne, rozproszone kryształki, którymi wysadzane są druciki tworzą niezwykły efekt, który pięknie odbija światło. Wszystkie wyposażone zostały w mechanizm kwarcowy, który bardzo dokładnie odmierza czas. Zegar ścienny z kryształami może stać się trafionym prezentem dla kogoś, kto uwielbia funkcjonalne przedmioty, które mają bogate i lśniące zdobienia.

 

Poprzedni artykuł Następny artykuł