Spraw, aby tegoroczny Dzień Babci i Dziadka nie minął bez uczczenia tych wyjątkowych osób w Twoim życiu wyjątkowymi podarunkami z tej okazji. W sklepie SuperWnetrze.pl posiadamy wiele ciekawych pomysłów na prezenty, którymi możesz podzielić się z dziadkami jako formą miłości i uznania. Zaangażuj swoje dzieci w tę inicjatywę i wspólnie pozwólcie sobie na czerpanie radości z uhonorowania Dziadków. Dzień Babci i Dziadka to czas, który pozwoli bardziej niż kiedykolwiek spotkać, czy też wspólnie porozmawiać wszystkim dziadkom i wnukom. Dzięki podarowaniu im gestu w formie praktycznego upominku, na pewno będzie on jeszcze bardziej wyjątkowy!

Dzień Babci i Dziadka - co im kupić?

 

Dzień Babci i Dziadka to szczególny czas, kiedy mamy okazję wyrazić im nasze uznanie, szacunek i miłość. I choć można to robić na różne sposoby, najpopularniejszym gestem pozostaje ciepły gest. Wiele osób zastanawia się jednak, co podarować starszej osobie, która teoretycznie "ma już wszystko". Jeśli i Ty stoisz przed podobnym dylematem, a prezent w postaci najnowszych gadżetów nie wchodzi w rachubę ze względu na ich dość skomplikowaną obsługę - przeczytaj ten artykuł do końca!

 

dzien babci i dziadka

Dzień Dziadków - prezenty 

 

Szukasz wyjątkowych prezentów na Dzień Babci i Dziadka, które zaskoczą ich swoją praktycznością i posłużą im przez lata? Tak? To wspaniale! Dlatego też przygotowaliśmy dla Was specjalną listę naszych najlepszych propozycji prezentów z okazji Dnia Babci i Dziadka na 2022 rok! Wszystkie są niezwykle proste w obsłudze i niezastąpione, z pewnością pomogą seniorom w ich codziennym, pełnym wyzwań życiu.  

 

Ciśnieniomierz nadgarstkowy

 

Ciśnieniomierz nadgarstkowy to niezwykle przydatny element wyposażenia domowego dla każdej troskliwej starszej osoby, która woli kontrolować stan swojego zdrowia. Obsługa gadżetu została uproszczona do tego stopnia, że każda starsza osoba bez problemu może się jej nauczyć i samodzielnie z niej korzystać. Ciśnieniomierz domowy mierzy skurczowe i rozkurczowe ciśnienie krwi, a także puls. Dużą zaletą urządzenia jest graficzne oznaczenie wartości wysokiego ciśnienia krwi (łagodne/umiarkowane/ciężkie nadciśnienie), które jest bardzo czytelne. Posiada również wyraźne ostrzeżenie o arytmii serca.

 

Stacja pogodowa z czujnikiem

 

Stacja pogodowa z czujnikiem to kolejny idealny prezent dla dziadków. Taki gadżet jest niezwykle praktyczny - zwłaszcza jeśli nasza starsza osoba jest wrażliwa na zmienne warunki atmosferyczne lub cierpi na problemy zdrowotne związane z układem krążenia. Stacja pogodowa informuje o prognozie pogody w czasie rzeczywistym, dzięki czemu nasi dziadkowie mogą odpowiednio zaplanować swój dzień, nie ryzykując przy tym zdrowia. Stacja pogodowa mierzy również temperaturę wewnętrzną i zewnętrzną oraz pokazuje wskaźnik wilgotności. Ponadto stacja posiada funkcję budzenia i zegar, co jest jej dodatkowym atutem.

 

koc dla babci

Koc elektryczny

 

Koc elektryczny może być bardzo oryginalnym i przemyślanym prezentem dla dziadków. Koc ten jest nie tylko gruby i przyjemny w dotyku, co z pewnością umili długie chłodne wieczory - ale przede wszystkim posiada funkcję grzania, co czyni go niezastąpionym! Sama konstrukcja koca elektrycznego składa się z sieci przewodów elektrycznych, które wytwarzają fale elektromagnetyczne. To właśnie one wytwarzają ciepło. Przewody są pewnie zamocowane i bezpieczne w użyciu. Co ciekawe, cała siatka przewodów jest zbudowana w taki sposób, że prawie jej nie czuć. Koc musi być jednak podłączony do prądu, a temperatura jest regulowana przez specjalny programator

 

Deska serów

 

Deska do serwowania serów z grilla lub innych rodzajów serów - wyjątkowo użyteczny przedmiot. Jeśli nie jest Ci aktualnie potrzebny do serwowania serów lub innych przysmaków, możesz powiesić go na ścianie jako niebanalny i dekoracyjny dodatek do Twojej kuchni. Jego oryginalny design z pewnością będzie pasował do każdej kuchni w stylu tradycyjnym lub z epoki.

 

Czajniczek i filiżanka 2 w 1

 

Czajniczek i filiżanka 2 w 1 są przeznaczone do parzenia herbaty, kawy lub ziół, więc spodobają się niemal każdej babci. Czajniczek i filiżanka 2 w 1 dostępne są w SuperWnetrze.pl w kilku wariantach. Wśród nich: czajniczek z motywem kwiatowym, czajniczek w lamparcie cętki oraz czajniczek w stylu etno. Wykonane są z wysokiej jakości porcelany. Każdy zestaw zawiera również poręczny kapturek dla dodatkowej ochrony przed ewentualnymi poparzeniami.

Cena
-
grubość
Ilość sztuk
Średnica
Na skróty:
Promocje (33)

Marka Mepal