Dzień mamy w Polsce przypada na 26 maja. W ciągłym biegu, spędzaniu dnia w pracy lub szkole często zapominamy o wyrażaniu uczuć i podziękowań dla osób dla nas ważnych. Jedną i prawdopodobnie najważniejszą jest właśnie mama. Kobieta, która wychowała, dbała o Nasz rozwój, edukację i dobre samopoczucie. To ona nauczyła nas kochać. Pokaż więc, że jesteś jej wdzięczny i kup wyjątkowy prezent z okazji dnia mamy. W naszej ofercie znajdziesz tysiące pomysłów, a w tej kategorii prezenty, dekoracje i akcesoria, które będą praktyczne i z pewnością świetnie sprawdzą się w każdym domu. Nie masz jeszcze prezentu dla mamy? Kup go już teraz w sklepie online SuperWnetrze. 

26 maja dzień mamy w Polsce

 

Kobieta, która nas urodziła, wychowuje, karmi i kocha każdego dnia bezgranicznie. Właśnie tak, chodzi Nam o mamę. 26 maja przypada wyjątkowe święto, dlatego zagwarantuj tej wspaniałej osobie najpiękniejszy prezent na dzień mamy. Święto dna mamy obchodzone jest od czasów średniowiecza. Właśnie tak! Już wtedy oddawał pokłon dla bogini płodności. Ten niesamowity dzień utrzymał się aż do czasów współczesnych. W 1914 w USA uznano ten dzień (w drugą niedzielę maja) za święto narodowe. Pokaż, że znasz swoją mamę najlepiej i wiesz czego potrzebuje. Odejdź od klasycznych kwiatów lub czekoladek i postaw na coś praktycznego. W naszej kategorii prezent na dzień mamy znajdzie się szybko! Pamiętaj, że dzień mamy jest raz w roku, ale podziękowania należą się jej każdego dnia. Doceniajmy Nasze mamy, ich pracę i serce jakie wkładają w Nasz rozwój i całe życie. Zrób prezent razem z SuperWnetrzem i podziękuj mamie za to jaka jest!

 

Akcesoria kuchenne - prezent na dzień mamy

 

Bez wątpienia Twoja mama lubi spędzić czas przy pysznej kawie lub herbacie. Często jednak nie ma jednego miejsca, w którym może trzymać liście herbaty lub sypką kawe. Kup wyjątkową puszkę na herbatę, która będzie zarówno pełniła funkcje przechowywania jak i dekoracyjne. Znajdziesz ją w kolekcji Eigenart. Jeżeli mowa już o piciu herbaty, to z pewnością nie może zabraknąć eleganckich, zdobionych filiżanek. W Naszej ofercie posiadamy szeroką gamę, dzięki czemu możesz dopasować ją do stylu Twojej mamy. Może jednak skusić się na coś mocniejszego w czasie wieczornego odpoczynku i postawić na wino. Sprawdzą się przy tym nowe kieliszki od marki Schott Zwiesel oraz wyjątkowa deska do krojenia serów. Taki zestaw pozwoli się odprężyć każdej mamie i pozwoli na chwilę relaksu, na który często nie ma czasu.  

 

Wyjątkowe dekoracje, na prezent na dzień mamy

 

W przypadku, gdy zdecydujemy się na zakup kwiatów, będzie potrzebny nam wazon. Często jednak jest on nudny, przeźroczysty i chowany w szafie. Zagwarantuj Twojej mamie wazon, który będzie elegancką dekoracją na półkach w salonie nawet, gdy nie będzie w nim roślin. Wyjątkowe kształty i zdobienia znaleźć możesz na wazonach marki Intesi. Świetnie sprawdzą się zarówno we wnętrzu glamour, jak i wnętrzu boho - zwłaszcza te w brązowych odcieniach ziemi. W przypadku osób, które lubią niekonwencjonalne rozwiązania, świetnie sprawdzi się wazon Philippi. Wyróżnia go budowa, ponieważ do każdej wystającej rury, można osobno włożyć kwiat. Taki wazon będzie elegancko prezentował się w salonie. Niech dzień mamy będzie wyjątkowy. Możesz sprawić mamie prezent w postaci emocjonalnego napisu na ścianę “collect beautiful moments”. Na pewno będzie to wzruszający element pośrodku Waszych wspólnych zdjęć w salonie lub jej pokoju. Świetnym dodatkiem, będzie również zakup figurek dekoracyjnych, których często brakuje w domu, a pięknie uzupełniają wnętrze. Odmień dom i pokaż mamie, że chcesz aby żyło się jej jak najlepiej.

Marka Orion