Pufy i podnóżki

(259)

Pufy i podnóżki do salonu - podnóżki i pufy do siedzenia - komfortowo każdego dnia!


Pufy to idealne akcesoria do uzupełnienia wnętrza salonu. Kiedy przychodzi większa ilość gości, a nie mamy wielu dostępnych krzeseł, takie pufy to istne wybawienie. Nie dość, że są wygodne i fajnie się na nich siedzi, to jeszcze dodatkowo pełnią rolę ciekawej dekoracji. Podobnie rzecz ma się z podnóżkami. Możemy je wykorzystać do wyłożenia nóg z fotela i pozwolić sobie na pełen relaks lub potraktować je jako kolejne siedzisko do salonu. Same plusy!


Podnóżki i pufy do salonu - jakie powinny być? dowiedz się już teraz!


Pufy powinny być przede wszystkim praktyczne. Nie powinny zajmować mnóstwa miejsca, lecz być jedynie zgrabnym i funkcjonalnym dodatkiem do siedzenia. Super opcją są pufy ze schowkiem. Dzięki temu, możemy przechowywać w nich różne drobnostki i nie zagracać sobie pomieszczenia. Z kolei podnóżki najlepiej dopasować do domowego fotela. Kluczowa jest tu ich wysokość, którą przed zakupem należy sprawdzić. Cóż nam po wspaniałym i pięknym podnóżku, jeśli nie będziemy mogli położyć na nim swobodnie i wygodnie nóg. Dobrze jest wybrać po prostu komplet fotel + podnóżek. Wtedy mamy pewność, że będą one do siebie pasować, a my będziemy mogli się w stu procentach zrelaksować po ciężkim dniu.


Pufy i podnóżki - jakie wybrać do domowego salonu?


W ofercie naszego sklepu SuperWnetrze znajduje się duży wybór puf jak i podnóżków, w wielu kolorach oraz w różnych, intrygujących kształtach. Szczególnie polecamy przepiękne i modne pufy marki King Home oraz D2.Design, które odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz fenomenalnym designem. Nawet tak nie duży mebel jak pufa czy podnóżek może ożywić wnętrze, dlatego zdecydowanie warte są one inwestycji!


Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów