Pufy i podnóżki

Pufy to doskonałe akcesoria do uzupełnienia wnętrza salonu. Kiedy przychodzi większa ilość gości, a nie mamy wielu dostępnych krzeseł, takie pufy to dla nas istne wybawienie. Nie dość, że są wygodne i fajnie się na nich siedzi, to jeszcze dodatkowo pełnią rolę nowoczesnej dekoracji wnętrza. Podobnie rzecz ma się z podnóżkami. Możemy je wykorzystać do wyłożenia nóg z fotela i pozwolić sobie na pełen relaks lub potraktować je jako kolejne siedzisko do salonu. Same plusy! Co warto wiedzieć o tych akcesoriach? Sprawdźcie to koniecznie!

Jakie pufy do siedzenia wybrać?


Pufy powinny być przede wszystkim praktyczne. Nie powinny zajmować mnóstwa miejsca, lecz być jedynie zgrabnym i funkcjonalnym dodatkiem do siedzenia, kiedy tego potrzebujemy. Super opcją są pufy ze schowkiem. Dzięki temu, możemy przechowywać w nich różne drobnostki i nie zagracać sobie pomieszczenia. Z kolei podnóżki najlepiej dopasować do domowego fotela. Kluczowa jest tu ich wysokość, którą przed zakupem należy sprawdzić. Cóż nam po wspaniałym i pięknym podnóżku, jeśli nie będziemy mogli położyć na nim swobodnie i wygodnie nóg. Dobrze jest wybrać po prostu komplet fotel + podnóżek. Wtedy mamy pewność, że będą one do siebie pasować, a my będziemy mogli się w stu procentach zrelaksować po ciężkim dniu.


Jakie podnóżki do salonu wybrać?


W ofercie naszego sklepu SuperWnetrze znajduje się duży wybór puf jak i podnóżków, w wielu kolorach oraz w różnych, intrygujących kształtach. Szczególnie polecamy przepiękne i modne pufy marki King Home oraz D2.Design, które odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz fenomenalnym designem. Nawet tak nie duży mebel jak pufa czy podnóżek może ożywić wnętrze, dlatego zdecydowanie warte są one inwestycji! Podnóżki bardzo często tworzone są z myślą o fotelach do salonu, by stanowić ich dopełnienie. Takim przykładem są chociażby podnóżki Egg uzupełniające fotele z tej samej kolekcji. Są one dostępne praktycznie do każdego modelu Eggów, więc jeśli macie już fotel i brakuje Wam jedynie podnóżka, ten będzie po prostu idealny!

Pergole Ogrodowe