Pufy i podnóżki

(251)

Pufy i podnóżki - podnóżki i pufy do salonu - komfortowo i wygodnie każdego dnia!


Pufy to idealne akcesoria do uzupełnienia wnętrza salonu. Kiedy przychodzi większa ilość gości, a nie mamy wielu dostępnych krzeseł, takie pufy to istne wybawienie. Nie dość, że są wygodne i fajnie się na nich siedzi, to jeszcze dodatkowo pełnią rolę ciekawej dekoracji. Podobnie rzecz ma się z podnóżkami. Możemy je wykorzystać do wyłożenia nóg z fotela i pozwolić sobie na pełen relaks lub potraktować je jako kolejne siedzisko do salonu. Same plusy!

 

Podnóżki i pufy do salonu - jakie powinny być? dowiedz się!


Pufy powinny być przede wszystkim praktyczne. Nie powinny zajmować mnóstwa miejsca, lecz być jedynie zgrabnym i funkcjonalnym dodatkiem do siedzenia. Super opcją są pufy ze schowkiem. Dzięki temu, możemy przechowywać w nich różne drobnostki i nie zagracać sobie pomieszczenia. Z kolei podnóżki najlepiej dopasować do domowego fotela. Kluczowa jest tu ich wysokość, którą przed zakupem należy sprawdzić. Cóż nam po wspaniałym i pięknym podnóżku, jeśli nie będziemy mogli położyć na nim swobodnie i wygodnie nóg. Dobrze jest wybrać po prostu komplet fotel + podnóżek. Wtedy mamy pewność, że będą one do siebie pasować, a my będziemy mogli się w stu procentach zrelaksować po ciężkim dniu.

 

Pufy i podnóżki - jakie wybrać do domowego salonu?


W ofercie naszego sklepu SuperWnetrze znajduje się duży wybór puf jak i podnóżków, w wielu kolorach oraz w różnych, intrygujących kształtach. Szczególnie polecamy przepiękne i modne pufy marki King Home oraz D2.Design, które odznaczają się wysoką jakością wykonania oraz fenomenalnym designem.


Prezenty na wyjatkowe okazje
Wybieraj produkty według swoich ulubionych kolorów