Białe kosze na śmieci - ranking TOP3

Autor: SuperWnetrze.pl 2021/02/08

Biały kosz na śmieci wygląda stylowo i jest trendy. Jeśli chcesz wprowadzić do domu odrobinę elegancji w nowoczesnym stylu, białe dodatki i akcesoria kuchenne zawsze będą trafionym pomysłem. Białe kosze na śmieci zawsze też wyglądają bardziej schludnie, co sprawia, że pomieszczenie, w którym znajdzie się estetycznie wykonany kosz na śmieci biały lub utrzymany w bardzo jasnej tonacji, prezentuje się jako bardziej zadbane, czyste i przyjazne. Które białe kosze na śmieci są najczęściej wybierane i najlepiej oceniane w naszym sklepie? Prezentujemy ranking, który pozwoli Ci lepiej zorientować się, jaki biały kosz na śmieci będzie najlepszy dla Ciebie.

Wielokomorowe białe kosze na śmieci do segregacji odpadów

Nasze zestawienie otwiera biały kosz na śmieci do segregacji marki Vida. To spory kosz kuchenny, który pozwala nie tylko gromadzić duże ilości śmieci w dobrze izolowanej zamkniętej przestrzeni, ale i wygodnie separować odmienne od siebie frakcje odpadów. Ma on trzy wygodnie otwierane i czytelnie oznaczone pojemniki, które wyposażone są w mechanizm otwierający z lekko pracującym pedałem. Biały kosz na śmieci do segregacji Vida skrywa w swojej mocnej obudowie ze stali nierdzewnej wyjmowane kubełki, które są doposażone w poręczne uchwyty, dzięki czemu dużo łatwiej jest opróżniać wypełniony pojemnik. Spora pojemność kubłów (każdy mieści 18 litrów) sprawia, że biały kosz na śmieci od firmy Vida to równie doskonały kosz do domowej kuchni, jak i stołówki pracowniczej czy biura.

Ekskluzywny kosz na śmieci biały do stylowo zaaranżowanych pomieszczeń

W kategorii najbardziej eleganckich koszy na odpady do szykownie urządzonych wnętrz zdecydowanym faworytem jest natomiast biały kosz na śmieci Bo Touch Bin 36 L od marki Brabantia. Ten przepiękny pod względem formy, fantastycznie wykonany pojemnik na śmieci zachwyci wszystkich wielbicieli nietuzinkowego designu, który idzie w parze z wyśrubowaną funkcjonalnością. Bo Touch Bin – kosz na śmieci biały, minimalistyczny i wsparty na czterech nóżkach – bardziej przypomina nowoczesny mebel niż pojemnik na odpady. Możesz go ustawić zarówno w tzw. otwartej kuchni, jadalni, w której przyjmujesz gości, jak i w pomieszczeniach reprezentacyjnych, np. w biurze czy gabinecie. 

 

Otwarty biały kosz na śmieci dla wielbicieli komfortowych rozwiązań

Z kolei w konkurencji kubłów otwartych, które cieszą się wielką popularnością ze względu na wygodę i prostotę obsługi, najlepsze recenzje zbiera biały kosz na śmieci PushBoy Jr z kolekcji uwielbianej marki Wesco. Pojemnik na odpady PushBoy wygląda schludnie, jest dość pojemny, jak na swoje zgrabne gabaryty, a do tego oferuje naprawdę obszerny otwór wlotowy. Szeroka klapa pojemnika zdecydowanie ułatwia umieszczenie w nim zsuwanych z talerzyka resztek czy nawet sporych rozmiarów śmiecia. Białe kosze na śmieci od Wesco to bardzo solidne konstrukcje, odporne na upływ czasu, a ich mycie nie nastręcza większych trudności. Dobrze sprawdzą się niemal wszędzie: w kuchni, w miejscach publicznych, lokalach usługowych oraz oczywiście biurach i biurowcach.

Poprzedni artykuł Następny artykuł