Chlebaki białe - ranking TOP3

Autor: SuperWnetrze.pl 2021/02/17

Najlepszym sposobem na przechowywanie pieczywa jest odpowiedni pojemnik. Chlebak wykonany z odpowiednich materiałów sprawia, że chleb, rogale lub inne wypieki przez dłuższy czas zachowają swoją świeżość i chrupkość. Szeroka gama pojemników sprawia, że z powodzeniem można wybrać taki, który stanie się także ozdobą kuchni. Różne formy, kształty, kolory, rozmiary oraz dodatki pozwolą wyposażyć kuchnię w pojemnik na pieczywo, który będzie atrakcyjnym jej uzupełnieniem. Bardzo popularny jest biały chlebak, jego neutralny kolor sprawia, że prezentuje się bardzo elegancko i estetycznie. Na liście poniżej znalazły się chlebaki TOP3, które odnajdą się w każdej stylistyce kuchennej.

Najwyższa jakość od producenta Kela

Chlebak biały pochodzący z kolekcji Friscolino wykonany został ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo. Jednolita faktura sprawia, że bardzo łatwo jest go utrzymać w czystości, więc bezproblemowo można utrzymać odpowiedni poziom higieny w kuchni. Wyposażony jest w podkładki antypoślizgowe, dzięki którym nie uszkodzi, ani nie zarysuje blatu, na którym zostanie postawiony. Dzięki jego standardowym wymiarom (25x15x17cm) znajdzie się dla niego miejsce zarówno w małych, jak i dużych kuchniach. Na tylnej ściance posiada otwory, które zapewniają odpowiedni przepływ powietrza. Jego obły kształt sprawia, że prezentuje się on bardzo oryginalnie, najlepiej będzie uzupełniał kuchnię w stylu retro.

Chlebak kuchenny Helmet biały Chlebak kuchenny Helmet biały Florina

125.90 zł 104.90 zł

Metalowy pojemnik na pieczywo marki Typhoon

Pojemnik na pieczywo należy do linii Embossed, w której skład wchodzą różne pojemniki kuchenne, w tym chlebak biały nowoczesny. Co wyróżnia go spośród innych? Z pewnością kształt - jego forma nie posiada standardowej formy chlebaka, jest okrągły, co nadaje mu oryginalności i wyjątkowej prezencji. Tłoczony napis „bread”, identyfikuje jego zawartość, sprawdzi się przede wszystkim wtedy jeśli na blacie postawiona będzie cała kolekcja pojemników. Chlebak biały nowoczesny wykonany został ze stali i wyposażony jest w bambusową pokrywkę, która dodaje mu atrakcyjności. Jego wielkość (26x26 cm), sprawia że dostosuje się do każdej przestrzeni kuchennej. Idealnie będzie pasował do kuchni, które urządzone są w stylu skandynawskim, nowoczesnym, jak i klasycznym.

Chlebak kuchenny z serii Monochrome

Od producenta Typhoon pochodzi także niezwykły, biały chlebak, który wykonany został z wysokiej jakości stali. Jego bambusowa pokrywka z powodzeniem może spełniać rolę deski do krojenia lub nawet deski do serwowania przekąsek. Produkt 3w1 z pewnością sprawdzi się w mniejszych kuchniach, gdzie takie rozwiązania są niezwykle pożyteczne. Jego pojemność wynosi 7,5 l, więc w pojemniku zmieści się zarówno bochenek, jak i bułki czy rogaliki. Chlebak biały posiada na dole pojemnika interesujący motyw, który dodatkowo wpływa na jego atrakcyjność wizualną. Gustowny pojemnik stanie się z pewnością funkcjonalnym i dekoracyjnym przedmiotem kuchni zaaranżowanej w dowolnym stylu.

 

Poprzedni artykuł Następny artykuł