Chlebaki czerwone - ranking TOP3

Autor: SuperWnetrze.pl 2021/02/17

Odpowiednio przechowywany chleb sprawia, że będzie można cieszyć się chrupiącymi kanapkami przez dłuższy czas. Pieczywo można schować do lnianego woreczka lub papierowej torebki, jednak w tym zadaniu najlepiej poradzą sobie chlebaki. Odpowiednie materiały, które użyte zostały do ich produkcji gwarantują bezpieczeństwo przechowywania pieczywa. Nowoczesne chlebaki zapewniają dobrą cyrkulację powietrza, dzięki której na żywności nie powstaje pleśń. Chlebak spełnia także rolę dekoracyjną w kuchni. Z racji tej, że zazwyczaj stawiany jest w widocznym miejscu warto zadbać o to, by zarówno kształtem, jak i kolorem pasował do wystroju kuchni. Niesłabnącą popularnością cieszy się chlebak czerwony, potrafi niesamowicie ożywić klimat panujący w kuchni. Czerwień jest symbolem miłości, odwagi, siły, wyraża także pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa, dlatego wprowadzając do kuchni przedmiot w tym kolorze jednocześnie dodajemy całości niepowtarzalnego charakteru.

Stylowy chlebak od marki Wesco

Pojemnik na pieczywo w soczystym, czerwonym kolorze pochodzi z kolekcji Single Elly. Wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje jego trwałe użytkowanie. Posiada otwory cyrkulacyjne, dzięki którym wewnątrz nie będzie utrzymywała się wilgoć. Chlebak czerwony wyposażony został w metalowy uchwyt, który ułatwia podnoszenie pokrywy i dostęp do zawartości pojemnika. Doskonale będzie pasował do aranżacji kuchennych w stylu vintage. Chlebak w czerwonym kolorze doskonale ożywi kuchnię, w której królują neutralne kolory. Chlebak ma 32 cm szerokości, więc nadaje się także do niewielkich kuchni.

Wypukły chlebak marki Brabantia

Producent doskonale wie jak połączyć tradycję z nowoczesnością, czerwony pojemnik na chleb jest tego doskonałym przykładem. Wykonany został ze stali, która odporna jest na uszkodzenia i korozję, co zdecydowanie wpływa na trwałość w użytkowaniu. Mechanizm otwierania działa bardzo płynnie, pokrywa całkowicie chowa się do wnętrza pojemnika. Wyposażona została w magnesy, co z pewnością wpływa także na jej szczelność, tym samym dłuższą świeżość pieczywa. Perforowana podstawa we wnętrzu pojemnika gwarantuje odpowiedni przepływ powietrza, przez co nie kumuluje się w nim wilgoć. Chlebak jest pojemny (wys: 17,3cm; szer: 26,2cm; dł: 44,5 cm) z powodzeniem więc można zmieścić w nim większą ilość pieczywa.

Stylowy pojemnik na pieczywo Typhoon

Chlebak pochodzący z kolekcji Vintage Kitchen będzie odpowiedni do każdej aranżacji kuchennej. Wykonany został ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo, dzięki czemu farba nie odkształci się ani nie odpryśnie. Piękna czerwień chlebaka sprawi, że z pewnością stanie się wyróżniającym elementem w kuchni. Biały napis "Bread" wyróżnia się na czerwonym tle i przykuwa wzrok. Posiada drewnianą pokrywkę, która sprawdzi się także jako deska do krojenia, a nawet jako podstawka do serwowania przekąsek. Czerwony pojemnik na chleb wyposażony został w uchwyty, które ułatwiają jego przenoszenie. Każda kuchnia w niego wyposażona nabierze niezwykłego charakteru.

Poprzedni artykuł Następny artykuł