Deski kuchenne do krojenia ranking 2021

Autor: Małgorzata Walo 2023/02/01

Deski kuchenne do krojenia to bez wątpienia akcesoria kuchenne, które musza znaleźć się w Twoim domu. Deski mają różne rozmiary i kształty oraz kolory. Najczęściej ywbierane są deski do krojenia z drewna akacjowego oraz bambudowego. Doskonale sprawdzają się również deski z tworzywa sztucznego. Taki rodzaj jest często wybierany także ze względu na dostępność wielu kolorów - niebieskiego, zielonego, różowego, czerwonego, czarnego czy białego. Sprawdź nasz ranking i dowiedz się jakie deski kuchenne do krojenia są najcześciej wybierane przez Naszych klientów! 

Ranking deski kuchenne do krojenia TOP 10 

Jaki kaształt deski do krojenia wybrać?

Deski wystepują w różnych kształtach. Najbardziej tradycyjne są deski prostokątne. Mają dużą powierzchnię, można wygodnie umieścić je na blacie, a częto też znajdują się na nim na stałe jako elegancki dodatek wystroju kuchni. Deski umieszczane na blacie w celach dekoracyjnych są zazwyczaj kwadratowe i zaginają się wzdłuż blatu dzięki czemu możemy kroić na nich, np. ieczywo bez konieczności wyciągania ich za każdym razem. Jeżeli chodzi o deski kuchenne okrągłe to są one często używane do podowania na nich potraw oraz dodatków przy piciu wina takich ja ser czy oliwki. Wyglądają one dużo lepiej od desek prostokątnych na stole przy, którym gościmy naszych znajomych. 

Ranking deski do krojenia ranking TOP 11 - 20

Rodzaje desek kuchennych

Uniwersalne deski kuchenna są najcześciej spotykane w domach. Można je z łątwością myć. Mogą to być deski duże, ale także i małe. W ostatnim czasie bardzo modne stały się deski kuchenne skłądane. Skłądają się z części głównej oraz dodatkowej rączki, którą można złożyć po czym deskę wygodnie skochwac do szafki lub szuflady. Bardzo dobrze sprawdzają się także deski kuchenne elastyczne, które nie zajmują miejsca, występują w wielu kolorach, z łatwością można je myć. Materiał jest elastyczny, dlatego nóż go nie przecina. Dla osób, które spędzają dużo czasu w kuchni, polecamy zakup profesjonalnych desek kuchennych z dodatkowymi pojemnikami, specjalnymi miejscami na pokrojone rzeczy oraz często aginanymi bokami, aby nic nie kruszyło się na blat.

Nie wiesz jaką deskę kuchenną do krojenia wybrać?

Dalej masz dylemat co do wyboru deski do korjenia? Jeżeli tak to zapoznaj się z artykułami na Naszym blogu, które mają na celu pomóc Ci dokonać najlepszej decyzji:

1. Jak wybrać deskę kuchenną? 

2. Jakie mamy rodzaje desek do krojenia?

 

Poprzedni artykuł Następny artykuł
 • Najlepsze Szklanki - Ranking Top 6 Najlepsze Szklanki - Ranking Top 6

  Aby pomóc Ci w rozwianiu wątpliwości, stworzyliśmy w tym celu specjalny ranking z Top 6 Szklanek - czyli najchętniej kupowanych szklanek na bieżący miesiąc. Szklanka - którą wybrać? Kliknij tutaj i dowiedz się więcej!

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/04/12 Czytaj dalej
 • Która suszarka najlepsza? Ranking Suszarki ogrodowe - Luty 2023 Która suszarka najlepsza? Ranking Suszarki ogrodowe - Luty 2023

  Wraz z nadejściem wiosny, przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych i najchętniej wybieranych suszarek ogrodowych wśród klientów sklepu SuperWnetrze.pl. Oto top 10 wieszaków na pranie ogrodowych. Sprawdź tutaj i dowiedz się więcej.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2023/02/01 Czytaj dalej
 • Kubki Termiczne - Ranking Top 3 Kubki Termiczne - Ranking Top 3

  Jaki kubek termiczny wybrać dla siebie oraz swoich bliskich? Na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie jego wyboru? Przeczytaj o najważniejszych cechach kubków termicznych, które znacząco wpływają na jego użyteczność.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/03/09 Czytaj dalej
 • Jaki kosz na śmieci? Ranking Kosze na śmieci - Luty 2023 Jaki kosz na śmieci? Ranking Kosze na śmieci - Luty 2023

  Jaki kosz na śmieci wybrać do swojego domowego wnętrza? Na co najbardziej zwrócić swoją uwagę? Jeśli sam rozważasz kupno kosza na śmieci, ten artykuł może okazać się dla Ciebie pomocny. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2023/02/01 Czytaj dalej
 • Jaki moździerz wybrać? Moździerze kuchenne - Luty 2023 Jaki moździerz wybrać? Moździerze kuchenne - Luty 2023

  Jeśli zastanawiasz się, który moździerz będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni, powinieneś najpierw zapoznać się z różnymi rodzajami moździerzy i poznać ich różne właściwości. Lista jest dość obszerna. Dowiedz się więcej czytając ten artykuł.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2023/02/01 Czytaj dalej