Mydelniczki - na co zwrócić uwagę? Ranking Mydelniczki - Styczeń 2022

Autor: SuperWnetrze.pl 2022/01/01

Zakończyłeś remont swojej nowej łazienki i teraz zastanawiasz się nad jakimiś gustownymi akcesoriami, które wyeksponują jej wyjątkowy charakter? Świetnie! W tym artykule dowiesz się więcej na temat mydelniczek na mydło w kostce, co pomoże Ci w wyborze najbardziej odpowiedniej dla siebie. Sprawdź poniżej ranking 10 najchętniej kupowanych mydelniczek na mydło.

 

Rodzaje mydelniczek

Wyróżniamy kilka rodzajów mydelniczek- ze względu na kształt, materiał, a także sposób montażu. Jednak najczęściej spotykanymi, są mydelniczki owalne, które zaprojektowane zostały w ten sposób, by dopasować się do każdego kształtu mydła. Wówczas taka mydelniczka z mydłem prezentuje się naprawdę elegancko, a co najważniejsze sprawdza się doskonale w praktyce, gdyż nie odkształca mydła. Pozostały klasyczny kształt mydelniczek to okrągły i prostokątny.
Jaki materiał mydelniczki?                                         

Kolejnym aspektem, na który warto zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej mydelniczki dla siebie jest materiał, z którego została wykonana. Do wyboru mamy: stal nierdzewną matową, plastik, ceramikę, drewno bambusowe, stal nierdzewną polerowaną, szkło, marmur, a także silikon. Opcji jest tutaj naprawdę wiele, jednak które wykonanie jest najlepsze? Przede wszystkim najbardziej higieniczną substancją jest: ceramika i stal nierdzewna - choć ta pierwsza może łatwo ulec zniszczeniu. Stal nierdzewna natomiast - jest najbardziej wytrzymała i solidna, dlatego możemy śmiało użytkować metalową mydelniczkę bez obaw o jej stłuczenie. Z kolei, jeśli chodzi o drewno bambusowe to wyróżnia się ono swoimi właściwościami antybakteryjnymi ale jego dużym minusem jest trudność w utrzymaniu czystości.


Sposób montażu mydelniczek

Wyróżniamy mydelniczki wolnostojące, które można bezpośrednio umieścić przy kranie na umywalce łazienkowej - oraz mydelniczki, które wymagają uprzedniego montażu ściennego. Zdecydowaną zaletą mydelniczek ściennych jest znacznie zmniejszona ilość powstających zacieków oraz smug. Z kolei, mydelniczki wolnostojące mogą być bardziej wygodne w użytku, gdyż znajdują się w łatwiej dostępnym miejscu.                                  

Poprzedni artykuł Następny artykuł
 • Jaki moździerz wybrać? Jaki moździerz wybrać?

  Jeśli zastanawiasz się, która zaprawa murarska będzie dla Ciebie najodpowiedniejsza, powinieneś najpierw zapoznać się z różnymi rodzajami zapraw murarskich i poznać ich różne właściwości. Lista jest dość obszerna. Dowiedz się więcej czytając ten artykuł.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/01/13 Czytaj dalej
 • Saturator do wody gazowanej - ranking TOP 3 Saturator do wody gazowanej - ranking TOP 3

  Jaki saturatorów wybrać? Poznaj 3 najlepsze saturatory w sklepie Superwnetrze.pl. Na co zwrócić uwagę przy kupnie odpowiedniego saturatora? Przeczytaj więcej w tym artykule.

  Autor: SuperWnetrze.pl 2021/12/08 Czytaj dalej
 • Jaki kosz do łazienki? Ranking Kosze na śmieci - Styczeń 2022 Jaki kosz do łazienki? Ranking Kosze na śmieci - Styczeń 2022

  Zastanawiasz się jaki kosz do łazienki wybrać? Podajemy na co zwrócić szczególną uwagę przy jego wyborze. Przede wszystkim jest to: materiał, sposób otwierania oraz podział na komory. Jakie kosze do łazienki są najchętniej wybierane? Koniecznie przeczytaj

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/01/01 Czytaj dalej
 • Jaka szklanka do whisky? Szklanki do whisky - Styczeń 2022 Jaka szklanka do whisky? Szklanki do whisky - Styczeń 2022

  Zastanawiasz się jaką szklankę do whisky wybrać? Służymy pomocą! Istnieją pewne elementy, na które powinieneś zwrócić szczególną uwagę. Co to jest? Przeczytaj nasz mini artykuł i poznaj top 10 najczęściej wybieranych produktów do Whisky w SuperWnetrze.pl!

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/01/01 Czytaj dalej
 • Jaki czajnik na gaz? Ranking Czajniki na gaz - Styczeń 2022 Jaki czajnik na gaz? Ranking Czajniki na gaz - Styczeń 2022

  Wolisz dodatki kuchenne w tradycyjnym stylu? Twoja kuchenka jest gazowa? Z pewnością przyda Ci się odpowiedni czajnik na gaz! Jaki czajnik na gaz wybrać? Dowiedz się więcej czytając ten ranking i poznaj 10 najlepiej kupowanych czajników na gaz w SuperWnet

  Autor: SuperWnetrze.pl 2022/01/01 Czytaj dalej