Ranking Lunch box - Lipiec 2024

Autor: Małgorzata Walo 2024/07/01

Lunchbox, czyli pudełko śniadaniowe idealnie sprawdzi się zaróno dla dzieci na drugie śniadanie jak i dla osób dorosłych do przechowywania obiadu. W sklepie SuperWnetrze mam wiele modeli lunchboxów, zaróno jednokomorowych jak i tych z wieloma przegrodami. Wszystkie zamykane są zczelnie za pomocą specjalnych klipsów i zatrzasków tak by jedzenie nie wysypało się z pudełka. Lunchboxy dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych - białe, czarne, zielone, nebieskie, różowe - dlatego każdy może wybrać idealny dla siebie. Pudełka śniadaniowe często występują w zestawach z łyżeczką. Wielkość i pojemność zależniona jest od producenta na, którego się zdedujemy. Poniżej ranking najcześciej wybieranych lunchboxów w naszym sklepie. 

Ranking najlepsze lunchboxy TOP 10

 

Lunchboxy dla dzieci

Bardzo dużą popularnością cieszą się lunchboxy z motywami z bajek. Takie pudełka śniadaniowe zdecydowanie bardziej podobają się dziecią, którym są one niezbędne w latach szkolnych. W sklepie SuperWnetrze to lunchboxy Mepal występują z najróżniejszymi postaciami z bajek takich jak: Kraina Lodu, Auta, Myszka Mickey, czy różnymi zwierzątkami. Bardzo często pudełka sniadaniowe dla dzieci występują z bidonami do kompletu na, których również umieszczono motywy z ulubionych bajek. Jeżeli Twoje dziecko nie posiada jeszcze wyjątkowego lunchboxu, którym może pochwalić się koleżanką i kolegą to koniecznie powinno zobaczyć nasze kolekcje. 

Ranking najlepsze lunchboxy TOP 11-20

Lunchboxy do zadań specjalnych

W czasie pracy często łapie nas mały głód. Na taki przypadek warto zaopatrzeć się w wąski lunchbox, np. na jogurt naturalny i płatki owsiane. W takim przypadku świetnie sprawdzi sięlunchbox z tworzywa sztucznego Segaform, który ma osobno długi pojemnik na jogurt oraz dodatkowy w zakrętce na sypkie produkt. Jeżeli jednak potrzebujemy pojemnika, który ma wiele pięter do których możemy schować owoce, sałatkę i coś na deser warto pomyśleć nad zakupem lunchoxu silikonowego OXO. Występuję w dwóch wariantach i składa się z dwóch pięter. Taki lunchbox pozwoli utrzymać porządek, a jedzenie nie będzie się mieszało. 

Akcent ekologiczny w pudełkach śniadniowych

Istotnym aspektem jest fakt, że zużywamy zbyt dużo plastiku, który negatywnie wpływa na nasze środowisko i świat na którym żyjemy. Warto kupować akcesoria, które nie będą miały negatywnego wpływu na nasze środowisko. Pojemnik Sandwitch Box to lunchbox z drewna bambusowego. Wygląda bardzo elegancko, jego pokrywka została wykonana z trwałęgo drewna bambusowego, które jest proste w myciu. Dla pewności, że pojemnik nie otworzy się w zestawie znajdziemy specjalną gumę, która ma za zadanie przytrzymywać zamknięcie. Twoje drugie śniadanie będzie w bardzo dobrym stanie w czasie przemieszczania się do pracy lub szkoły i dodatkowo możesz zadbać o środowisko z lunchboxem Black + Blum

Poprzedni artykuł Następny artykuł