Ranking najlepszych koszy na śmieci - TOP3

Autor: SuperWnetrze.pl 2020/10/27

Kosze na śmieci są nieodłącznym wyposażeniem kuchni, dlatego wybranie odpowiedniego pojemnika ma duże znaczenie. Na rynku jest bardzo duży wybór pojemników na odpady. Można wybierać nie tylko pojemności, kształt czy kolor, można skupić się na dodatkowych funkcjach kosza, które ułatwiają korzystanie z niego oraz sprawiają, że używanie go jest bardzo higieniczne. Warto więc dobrze przemyśleć zakup i zainwestować w trwały i solidny kosz na śmieci, który będzie służył przez długie lata. Dla ułatwienia można zapoznać się z poniższymi bestsellerami. Trzy najbardziej popularne kosze na śmieci kuchenne, które wyróżniają się zarówno użytecznością jak i wyjątkowym designem.

zielony kosz na śmieci do kuchni Brabantia Bo Pedal Bin

Nr 1 Srebrny pojemnik na odpady Simple Human

Kosz na śmieci SimpleHuman, amerykańskiego producenta z kolekcji Touch Bar świetnie odnajdzie się w każdej kuchni. Jego kolor sprawia, że prezentuje się bardzo elegancko i stylowo. Poza zaletami wizualnymi kosz posiada wiele innych funkcji, które sprawiają, że jego użytkowanie jest bardzo higieniczne. Nowatorskie otwieranie pokrywy sprawia, że bez problemu można otworzyć kosz nawet jeśli ma się zajęte obie ręce. Po naciśnięciu wyprofilowanej rączki wieko otwiera się sprawnie i maksymalnie, a odpowiedni zawias chroni przed uderzeniem pokrywy o ścianę. Wykonany został ze stali nierdzewnej, a jego wewnętrzny pojemnik z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Kosz na śmieci pokryty jest dodatkową powłoką FPP, dzięki której nie pozostają na nim odciski palców oraz zbiera się mniej kurzu w związku z tym pojemnik przez długi czas prezentuje się czysto i atrakcyjnie.

Srebrny, stalowy kosz na śmieci kuchenny SimpleHuman 

Nr 2 Nowoczesny kosz Brabantia Touch Bin

Brabantia oferuje wyjątkowy pojemnik na odpady, który stał się bardzo popularny ze względu na wiele zalet, którymi się charakteryzuje. Przedmiot wyróżnia się przede wszystkim bardzo nowoczesnym designem. Pojemnik osadzony jest na wysokich nóżkach, które można dowolnie regulować, wyposażone są one również w podkładki, które zapobiegają rysowaniu się podłogi. Pojemnik posiada dwie komory (11l i 23l), będzie więc doskonałą pomocą w segregowaniu odpadów. Kosze na śmieci Brabantia Bo Touch Bin otwiera się za pomocą delikatnego naciśnięcia pokrywy, dzięki czemu otwiera się go bezproblemowo. Czarny kosz naśmieci doskonale wpisze się w nowoczesną i modną aranżację wnętrza. Wykonany jest ze stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co powoduje, że jest bardzo trwały.

Kosz kuchenny na śmieci Brabantia Bo Touch Bin

Nr 3 Stylowy pojemnik na odpady Brabantia NewIcon

Holenderska marka Brabantia w swojej ofercie posiada jeszcze jeden niezwykle stylowy i funkcjonalny pojemnik na śmieci do kuchni. Z racji jego atrakcyjności wizualnej kosz wolnostojący z powodzeniem można postawić w każdym wolnym miejscu w kuchni. Dzięki zamykanej, wolnoopadającej pokrywie z wnętrza pojemnika nie wydziela się nieprzyjemny zapach. Ogromną zaletą tego pojemnika jest jego mechanizm otwierania, wystarczy lekko przycisnąć pedał, który znajduje się na dole pojemnika i wieko podniesie się natychmiastowo. To rozwiązanie sprawia również, że użytkowanie kosza jest bardziej higieniczne, nie ma potrzeby używania rąk do jego otwarcia. Kosz posiada wewnętrzny, wyjmowany pojemnik, dzięki któremu opróżnianie go jest szybsze i łatwiejsze. Kosz o pojemności 30l jest doskonały do codziennego użytkowania w gospodarstwie domowym, z powodzeniem może być wykorzystywany również w biurze lub w hotelu.

Kosz do kuchni na śmiech Brabantia NewIcon 

Poprzedni artykuł Następny artykuł