Ranking Suszarki do naczyń - Lipiec 2024

Autor: Małgorzata Walo 2024/07/01

Urządzasz nową kuchnię, a może szukasz nowych dodatków. Jednym z nich będzie bez wątpienia suszara do naczyń. Musi ona zarówno wbyć wytrzymała, mieścić odpowiednią ilość naczyń, ale również pasować do designu całęj kuchni. Podążasz za najnowszymi trendami i nie wiesz jakie suszarki do naczyń są teraz w modzie? Nasz ranking powinien ułatwić ci wybór. Znjdziesz w nim suszrki do naczyń z tworzywa sztucznego, metalu zy gumy. W Naszym asortymencie posiadamy dużą gamę kolorystyczną suszarek do naczyń, dlatego bez problemu dopasujesz ją do pozostałych akcesoriów uchennych. Zobacz ranking i wybierz odpowiednią dla siebie!

Ranking suszarki do naczyń TOP 10

Suszarki do naczyń gumowe

Tradycyjne i najczęściej wybierane są suszarki z tworzywa sztucznego. Bardzo modne w tym roku stały się jednk suszarki do naczyń gumowe. Dlaczego? Gółwnie ze względu na małą pwierzchnię jaką zajmują oraz mozliwość umieszczenia ich w owolnym miejscu. W bardzo prosty sposób można ją wyczyścić bezpośrednio w zlewie. Taki typ suszarki do naczyń najlepiej sprawdzi się przy myciu szkła i delikatnych form, które powinny stać na płaskiej powierzchni bez wypostek, które mogłbyby je zarysować. Suszarki Joseph Joseph są najlepszymi i najcześciej wybieranymi, jeżeli chodzi  gumowe suszarki w domach Naszych klientów. 

Ranking suszarki do naczyń TOP 11-20

Jak dbać o suszarki do naczyń?

Wiele osób uważa, że skoro na suszarce umieszcza się umyte już naczynia to nie trzeba jej myć. Jest to jednak błęgne myślenie. Bardzo często suszarki pod wpływem wody i wilgoci zaczynają rdzewieć oraz pojawia się na nich kamień. Zapobiec temu możemy dzięki regularnemu czyszczeniu naszej suszarki oraz oszuaszaniu jej. W przypadku suszarek do naczyń metalowych należy przynajmnej raz na dwa dni przetrzeć ją delikatnie suchą szmatką oraz wyczyścić jej dno z wody. To samo dotyczy suszarek z tworzywa sztucznego oraz stali nierdzewnej. Gwarantujem, że dzięki utrzymaniu czystości suszarka będzie mogła służyć w twojej kuchni przez wiele lat i wyglądać zawsze jak nowa!

 

Poprzedni artykuł Następny artykuł