Ranking Wieszaki łazienkowe - Luty 2024

Autor: SuperWnetrze.pl 2024/02/01

Wieszaki łazienkowe to istotny element wystroju Naszej łazienki. Najbardziej klasyczne są pojedyncze wieszaki w formie haczyków zawieszonych na ścianie. Cęsto jednak odchodzi się od tradycyjnych rozwiązań. Bardzo modne w tym sezonie stały się wieszaki łazienkowe stojące. Pięknie podkreslają wnętrze Naszej łązienki, a różnorodne kolory i materiały, z których zostały wykonane dają możliowśc dopasowania ich do wystroju całej łazienki.

Wieszaki łazienkowe - ranking TOP 10

 

Z jakiego materiału wieszak łązienkowy sprawdzi się najlepiej?

 

Dodatki i akcesoria łązienkowe w tym wieszaki łazienkowe kupujemy w zależności od całego wystroju pomieszczenia. Jeżeli nasza łazienka jest w stylu wnętrza glamour, będzie to z pewnością wieszak ze stali matowej. Materiał ten doskonale wpasuje się w eleganckie dodaki w łazience oraz czarne lub złote wykończenia. W przypadku łązienki w stylu boho, będzie to wieszak łazinkowy drewniany. Doda on elementu związengo z naturą i dodatkowo świetnie wpasuje się wśród dużch zielonych roślin, które często Nasi klienci posiadają w przestronnych łazienkach. Dla osób, które wolą wnętrza typu retro, gdzie przeważają żywe kolory, polecamy wieszaki z tworzywa sztucznego. Występują one w szerokiej gamie kolorystycznej  czesto wyróżniają się one na tle innych akcesoriów. W łązienkach tradycyjnych stawiamy na wieszaki ze stali polerowanej, któa pasuje do każdego rodzaju mebli. 

Wieszaki łazienkowe ranking TOP 20

 

Wieszaki łazienkowe pjedyncze czy wieloramienne?

Jeden wieszak łazienkowy to za mało? Tak to często się zdaża głownie w domach wielorodzinnych. Początkowo jako single decydujemy się na zakup wieszaka pojedynczego. Z czasem jednak następuje konieczność zamienienia go na wieszak łazienkowy podwójny, a nawet poczwórny. I tutaj pojawia się problem...gdzie to wszystko zmieścić. W dużych łązienkach nie ma z tym problemu i możemy zdecydować się na wieszak łazienkowy wolnostojący. Jest to dobry wybór, kiedy zależy nam na minimaliźmie, ale jednocześnie chcemy dodać jakiś element dekoracyjny w naszej łazience. Kiedy jednak przestrzeń jest ograniczona warto pomyśleć nad zakupem wieszaków, któe można zamocować na ścianie. Związane jest to jednak z koniecznością wiercenia w płytkach. Dla osób, które chcą tego uniknąć polecamy zakup wieszaków łazienkwych na przyssawki. Świetnie się trzymają, zajmują małą przestrzeń na ścienie i możemy zawiesić na nich ręczniki, na któe wczęśniej nie mieliśmy miejsca.

Poprzedni artykuł Następny artykuł