Butelki Campus - idealna propozycja na napoje

Autor: SuperWnetrze.pl 2020/11/25

Przez postępujący rozwój cywilizacji zwiększa się intensywność naszego życia. Codzienne zadania wymagają od nas więcej energii i pozostawiają mniej czasu na zadbanie o swój organizm. Kto pamięta o regularnym nawadnianiu, gdy praca lub szkoła każdego dnia dają tysiąc ważniejszych rzeczy do zrobienia? Butelki Campus to rozwiązanie dla tych, którzy oprócz codziennych wyzwań chcą realizować także obowiązki związane z własnym zdrowiem.

butelki na wodę Campus

Butelka na wodę Campus 500 ml

Poza aspektem zdrowotnym warto pamiętać o ekologicznym znaczeniu butelek na wodę. Współcześnie wzrasta świadomość społeczeństwa o nagromadzeniu tworzyw sztucznych. Dlatego stosowanie butelek wielorazowego użytku jest już nie tylko dobrym zwyczajem, ale obowiązkiem wynikającym z odpowiedzialności za stan planety. Butelka na wodę Campus 500 ml pozwala skutecznie ograniczać zużycie plastiku. Dzięki dużej pojemności znika konieczność kupowania wody w jednorazowych opakowaniach, które po wypiciu nadają się tylko do wyrzucenia. Dodatkowo pozbawiona jest BPA zawartego w zwykłych butelkach. Związek ten niekorzystnie wpływa na układ hormonalny i wiele innych elementów w organizmie.

butelka na wodę Campus

Praktyczne butelki Campus - wszędzie, gdzie potrzebujesz

Przezroczystość butelki firmy Mepal pozwala mieć pod kontrolą jej zawartość. Można zorientować się, ile już wypiliśmy. Dzięki temu z łatwością określimy, czy wystarczy nam wody do końca dnia lub czy nie wypiliśmy jej za mało. Dodatkowo pojemność 500 ml ułatwia picie zalecanej dziennej ilości wody. To pozwala prowadzić zdrowy tryb życia, na który nie zawsze potrafimy się zdobyć. Zachęcamy do opróżnienia butelki, aby przygotować organizm na więcej wyzwań intelektualnych lub fizycznych. Dla osób aktywnych życiowo istotne jest, aby butelka była funkcjonalna i prosta w użyciu. Butelka na wodę Campus 500 ml wyposażona jest w zakrętkę z wyskakującym systemem do picia. Dzięki temu otwieranie i zamykanie nie zabiera nam czasu oraz uwagi. Z łatwością możemy nawodnić organizm, nie odrywając się od wykonywanych zadań. To sprawia, że produkt jest szczególnie przydatny w szkole i pracy, podczas treningów, lekcji pływania czy w podróży. Naciśnięcie przycisku sprawia, że butelka się otwiera. Aby ją zamknąć, wystarczy krótko nacisnąć wylewkę. Wytrzymała pętla do przenoszenia pozwala wygodnie nosić ją bez obaw, że po jakimś czasie ucho się oderwie. Miłośnicy estetycznych dodatków docenią szeroki wybór barw. Butelka dostępna jest w 6 wersjach kolorystycznych. Korzyści: zdrowy i ekologiczny tryb życia, kontrola nad nawodnieniem organizmu, większa wydajność podczas codziennych wyzwań, łatwe korzystanie w podróży, szkole czy podczas uprawiania sportu, solidny produkt do codziennego użycia.

butelki na wodę Campus

Kubek szkolny Campus 300 ml - idealny na napoje

Wydaje się, że intensywne życie dorosłych wymaga wysokiej jakości produktów. Jednak to przedmioty używane przez dzieci są stale narażone na uszkodzenia i nieprzewidywalne warunki. Kubek szkolny Campus 300 ml to wytrzymały pojemnik na wodę, który przetrwa niejedno uderzenie. W przypadku produktów dla dzieci niezwykle istotne jest, by były one proste w obsłudze. U osób dorosłych niefunkcjonalne przedmioty wywołują frustrację, jednak zazwyczaj jesteśmy w stanie poradzić sobie z ich użyciem. W przypadku dzieci jest to znacznie trudniejsze. Dlatego warto zapewnić maluchowi kubek, z którym poradzą sobie nawet dziecięce rączki. Szczególnie istotny z perspektywy rodzica jest fakt, że kubek jest szczelny. Dzięki specjalnemu pierścieniowi uszczelniającemu zakrętka ma hermetyczne zamknięcie. Ryzyko rozlania zawartości w plecaku znika, tak samo jak konieczność suszenia zalanych przedmiotów (co często zdarza się w przypadku źle dokręconych butelek na wodę). Kubek firmy Mepal można wielokrotnie napełniać i myć w zmywarce. To utrwala w dziecku ekologiczne nawyki i pozwala łatwo utrzymać kubek w czystości. Solidna holenderska produkcja sprawia, że na długo możemy cieszyć się wytrzymałym produktem, a tworzywo pozbawione BPA nie pozostawia wątpliwości co do aspektów zdrowotnych. Pojemność 300 ml to optymalne rozwiązanie, jeśli chodzi o kubki dla dzieci. Pozwala to zminimalizować ciężar plecaka i jednocześnie zapewnić młodemu człowiekowi odpowiednią ilość wody w ciągu dnia. Dzięki temu z łatwością można zabrać go na plac zabaw, naukę pływania lub po prostu do szkoły. Kubek szkolny Campus jest praktycznym towarzyszem dziecka podczas nawet najbardziej aktywnego dnia.

butelka na wodę Campus

Butelka do picia pop-up Campus 400 ml

Firma Mepal proponuje również inne rozwiązanie w zakresie pojemników na wodę dla dzieci. Butelka do picia pop-up Campus 400 ml pozwala z łatwością otwierać i zamykać bidon przyciskiem. Dzięki temu doskonale sprawdza się nawet u najmłodszych. Szczelne zamknięcie gwarantuje bezpieczne przenoszenie w plecaku, a sposób wykonania zapewnia niezniszczalność podczas codziennych aktywności. Dodatkowo bidon wyposażony jest w zaczep, który pozwala zawiesić go przy plecaku lub spodniach. W ten sposób dziecko ma szybki i łatwy dostęp do wody w ciągu dnia. Dzięki pojemności 400 ml zawartość butelki wystarczy na cały dzień. Pozwala to rodzicom być spokojnymi o podstawowe potrzeby córki lub syna, którzy również mogą skupić się w pełni na własnych zajęciach. Poza komfortem psychicznym opiekunowie zyskują wygodę mycia butelki w zmywarce. To szczególnie istotne udogodnienie po długich godzinach spędzonych w pracy. Korzyści: łatwe otwieranie i zamykanie, brak ryzyka rozlania, niezniszczalność, wystarczająca ilość wody na cały dzień, możliwość mycia w zmywarce. Butelki na wodę Campus to wybór dla osób o aktywnym i zgodnym z naturą stylu życia. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom producent pozwala wprowadzać pozytywne zmiany przy niewielkim wysiłku. Praktyczne i wytrzymałe butelki wielokrotnego użytku to prosty sposób, by zadbać o potrzeby własnego organizmu oraz zaszczepić dobre nawyki w dzieciach. Łatwa obsługa i zabezpieczenia świadczą o tym, że produkty są zaprojektowane z myślą o potrzebach użytkowników.

butelki dla dzieci Campus Mepal

Poprzedni artykuł Następny artykuł