Kosz kuchenny Sort&Go Brabantia - recenzja

Autor: SuperWnetrze.pl 2020/10/27

Kosz na odpadki jest tym akcesorium kuchennym, którego nie może zabraknąć w pomieszczeniu. W czasach kiedy segregowanie odpadów jest tak ważne warto zaopatrzyć się w pojemniki, które będą usprawniać to zadanie. Holenderska marka Brabantia wypuściła na rynek interesującą kolekcję koszy na śmieci, której warto się przyjrzeć. Producent znany jest z tworzenia wyjątkowych przedmiotów i akcesoriów wyposażenia domowego. Marka swoją popularność zdobyła nie tylko ze względu na pomysłowo zaprojektowanie przedmioty, ale przede wszystkim dzięki temu, że akcesoria wykonuje z najwyższej jakości materiałów, które powodują, że są one niezwykle trwałe i solidne. Przyjrzyjmy się popularnej kolekcji koszy na śmieci z serii Sort & Go.

 

Pojemniki, które sprawią, że segregacja odpadów stanie się łatwiejsza

Rzeczą, która jako pierwsza rzuca się w oczy patrząc na kolekcję są jej kolory. Od razu kojarzą się z pojemnikami zewnętrznymi, do których wyrzucamy posegregowane już śmieci. Jeśli więc kuchnia wyposażona będzie w pojemniki w ogólnie obowiązujących kolorach do segregacji śmieci z pewnością łatwiej będzie tę wiedzę przyswoić. Można dobrać pojemniki do odpadów zmieszanych, plastików, papieru i szkła. Dostępne są różne pojemności pojemników od 3l do 25 l, co sprawia, że kosz do kuchni znajdzie swoje miejsce nawet w niewielkim pomieszczeniu. Najmniejsze pojemniki z powodzeniem można wykorzystywać także w niewielkich łazienkach i toaletach. Kosze o dużych pojemnościach bardzo dobrze sprawdzą się w ogrodzie lub restauracyjnych kuchniach,w których odpadów jest bardzo dużo. Niezwykłym ale jakże wygodnym rozwiązaniem jest możliwość zamontowania wybranego kosza na ścianie lub na wewnętrznej stronie szafki kuchennej. Prostokątne kształty pojemników idealnie dopasują się do rogu ściany czy narożnej szafki.

Funkcje, które sprawiają, że użytkowanie kosza jest higieniczne i wygodne

Przede wszystkim kosz do kuchni z linii Sort & Go wyposażony jest w pokrywkę, która doskonale zatrzymuje nieprzyjemne zapachy wewnątrz pojemnika, którą w razie potrzeby można bezproblemowo zdjąć. Kosz na odpadki posiada również dodatkową krawędź, która przytrzymuje worek na śmieci, dzięki czemu nie zsuwa się on w głąb pojemnika i jednocześnie maskuje jego końcówki, dzięki czemu nie wystają one nieestetycznie z kosza. W pojemnikach świetnie sprawdzają się wygodne rączki, dzięki którym wynoszenie śmieci lub przenoszenie pojemnika w inne miejsce nie stanowi żadnego problemu. I na koniec nie mniej ważna, jeśli nie najważniejsza zaleta koszy na śmieci Brabantia. Wykonane są one z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, a to oznacza, że są trwałe, łatwe i wygodne w czyszczeniu, więc bez problemu zachowamy w kuchni odpowiedni poziom higieny. Jeśli więc poszukujesz kosza kuchennego, który jest funkcjonalny, jednocześnie będzie prezentował się estetycznie, a przy tym wszystkim jest solidny i wytrzymały, to koniecznie zapoznaj się z wyjątkową kolekcją Sort & Go marki Brabantia.

Poprzedni artykuł Następny artykuł