Kosz na odpady bio Intelligent Waste - recenzja

Autor: SuperWnetrze.pl 2020/11/17

Prowadzenie ekologicznego trybu życia nie jest trudne, metodą małych kroczków można wprowadzić do funkcjonowania rodziny podstawowe zasady, które rozpoczną ekoprzygodę. Najprostszym i podstawowym sposobem dbania o środowisko jest segregacja śmieci. W tym temacie kreatywność projektantów marki Joseph Joseph wydaje się nie mieć granic. Produkty tej brytyjskiej marki zaskakują innowacyjnymi rozwiązaniami, które usprawniają prace kuchenne oraz pozwalają w całości wyposażyć łazienkę w niezbędne akcesoria. Wraz z niezwykłą funkcjonalności marka łączy oryginalny design przedmiotów, co powoduje, że ich przedmioty posiadają wiernych użytkowników na całym świecie. Doceniana kolekcja koszy na śmieci Intelligent Waste, to seria produktów, które ułatwiają segregację oraz sprawiają, że przechowywanie biodegradowalnych odpadków nie powodują żadnego problemu. Przyjrzyjmy się więc dokładniej co do zaoferowania mają kosze na śmieci bio Intelligent Waste i dlaczego są tak bardzo popularne.

kosz na odpady bio intelligent waste joseph joseph

Domowy kosz na odpady bio z filtrem węglowym

Kosz na odpady bio to niewielki pojemnik, który z pewnością okaże się świetną pomocą do segregacji śmieci. Do pojemników można wyrzucać m.in.: obierki po warzywach, skórki po owocach i inne odpady organiczne. Pojemnik z powodzeniem postawić można na kuchennym blacie podczas przygotowywania śniadania, obiadów, deserów lub kolacji, dzięki temu, że będzie na wyciągnięcie ręki szybko i bezproblemowo można pozbyć się niechcianych resztek. Posiada stalową rączkę, która pozwala na wygodne przenoszenie pojemnika w dowolne miejsce. Bardzo istotną rzeczą, w którą został wyposażony kosz jest filtr węglowy umieszczony w uchylnej pokrywie, który pochłania nieprzyjemne zapachy, które powstają podczas rozkładania się odpadków. Taki wkład spełnia swoją rolę do ok. 3 miesięcy.

kosz na odpady bio intelligent waste joseph joseph

Kosz na odpady bio - jakie zalety mają kosze na śmieci bio?

Ważnym elementem pojemnika na odpady organiczne są wyjątkowo zaprojektowane kanały wentylacyjne, które odpowiadają za prawidłowy przepływ powietrza wewnątrz pojemnika. Wcześniej wspomniana pokrywa z wkładem odpowiada za ujście przefiltrowanego już powietrza. Dzięki temu rozwiązaniu w koszu nie zbiera się wilgoć, która mogłaby być powodem do powstawania w nim nadmiernej ilości pleśni. Kosze na śmieci bio dostępne są w dwóch kolorach: beżowym i ciemnoszarym, są to na tyle uniwersalne barwy, że z pewnością będą odpowiadały one pozostałej kolorystyce wnętrza. Pojemnik można używać samodzielnie lub może stać się dodatkiem do pojemników do segregacji z tej samej serii, co z pewnością przełoży się na łatwiejszą selekcję odpadów. Kosz na odpady organiczne wykonany został z trwałego tworzywa sztucznego (polipropylenu), jest łatwy w czyszczeniu, wystarczy myć go gorącą wodą z delikatnym detergentem. Biorąc pod uwagę wszystkie właściwości i atuty pojemnika z pewnością jego zakup stanie się dobrą decyzją ułatwiającą selekcję odpadów domowych. Kosze na śmieci BIO - tak czy nie? Wybierzesz je do swojej kuchni?

kosz na odpady bio intelligent waste joseph joseph

Poprzedni artykuł Następny artykuł