Kosze do szafek kuchennych NewLine - recenzja

Autor: SuperWnetrze.pl 2020/11/17

Uporządkowana przestrzeń kuchenna jest bardzo istotną cechą, pozwala to na sprawne i wygodne przygotowanie posiłków zachowując przy tym maksimum higieny, która w tym pomieszczeniu jest niezwykle ważna. Aby tę schludność utrzymać należy wyposażyć kuchnię w odpowiednie kosze do szafek kuchennych. Segregacja odpadów jest bardzo istotnym czynnikiem, który wpływa na środowisko naturalne, warto więc mieć to na uwadze decydując się na zakup odpowiednich pojemników. Nie bez znaczenia jest również przestrzeń jaką dysponujemy podczas wyposażania kuchni. Najczęściej kosz na śmieci do domu umiejscowiony jest w kuchennej szafce pod zlewem. Wybierając to praktyczne rozwiązanie na uwadze trzeba mieć wolną przestrzeń w szafce i dobrać do niej odpowiednie kosze na śmieci. Marka Meliconi wypuściła na rynek serię NewLine, w której skład wchodzą pojemniki, które świetnie będą pasować do kuchennej przestrzeni. Czy taki kosz na śmieci w kuchni warto wybrać? Przekonaj się o tym za moment!

Kosz na śmieci NewLine Meliconi

Co sprawia, że kosze do szafek kuchennych NewLine są tak popularne?

Meliconi to marka, która specjalizuje się w handlu detalicznym akcesoriów wyposażenia domowego. Produkty, które oferuje firma wykonane są z materiałów wysokiej jakości, co powoduje, że są niezawodne i trwałe w użytkowaniu. Seria NewLine zawiera kosze do szafek kuchennych, które są bardzo praktyczne i świetnie będą spełniały swoje zadanie. Dzięki rożnym rozmiarom i pojemności (5l lub 14l) dostępnych kubłów z powodzeniem znajdzie się ten, który będzie odpowiadał wielkości szafki, w której ma się znaleźć. Kosz na śmieci w kuchni powinien wyposażony być pokrywę, która skutecznie będzie chronić przed wydostawaniem się z niego nieprzyjemnych zapachów, tak jak to posiadają właśnie pojemniki Meliconi. Wyposażone są w mechanizm nożny, który pracuje bardzo lekko, wystarczy więc delikatne naciśnięcie pedała aby wieko się uchyliło. Taki kosz na śmieci do domu to naprawdę super rozwiązanie!

Kosze newline Meliconi

Kosze do szafek kuchennych Newline - dlaczego ten kosz na śmieci w kuchni?

Istotną zaletą tych pojemników na odpady jest materiał, z którego zostały wykonane. Wysokiej jakości stal nierdzewna gwarantuje, że są one trwałe, odporne na korozję oraz bardzo łatwe w czyszczeniu. Na uwagę z pewnością zasługuje dodatkowy wkład z tworzywa sztucznego, dzięki niemu opróżnianie kosza jest zupełnie bezproblemowe. Polimerowe podkładki doskonale utrzymują kosz w miejscu jednocześnie chroniąc podłoże przed zarysowaniami. Ze względu na atrakcyjność wizualną kosz na śmieci w kuchni wcale nie musi być ukryty w szafce. Dostępne są w niezwykłych kolorach: czarnym, złotym i miedzianym, co sprawia, że mogą stać się stylowym i estetycznym uzupełnieniem kuchennej aranżacji. Niezaprzeczalną zaletą tych pojemników na odpady jest także ich niska cena w stosunku do wysokiej jakości wykonania. Kosz na śmieci do domu z tej serii może znaleźć się nie tylko w kuchni, z powodzeniem będzie spełniał swoją rolę w domowej toalecie lub łazience. To jak? Skusisz się na ten kosz na śmieci do domu?

Kosz na śmieci do domu Newline Meliconi

Poprzedni artykuł Następny artykuł