Kula decyzyjna Philippi - sprawdź jaką decyzję podjąć!

Autor: Karolina Wrona 2020/04/07

Marka Philippi słynie z oryginalnych pomysłów na przedmioty codziennego użytku. Taka rzeczą bez wątpienia jest kultowa już pozycja tej marki – kulka decyzyjna. Skąd jej popularność? Niejednokrotnie w życiu prywatnym i zawodowym mamy problem z podjęciem właściwej decyzji, nie musi to być wcale kwestia życia i śmierci, często są to całkiem prozaiczne sprawy. Nie ważne czego dotyczy problem - kulka decyzyjna zawsze ma dla nas podpowiedź, z której możecie skorzystać.

Jak "działa"?

Wystarczy zakręcić błyszczącą kulką, a właściwie kulkami, bo największa kula wprawia w ruch mniejsze kulki, najważniejsza z nich - czerwona, wskaże nam tą właściwą odpowiedź, może to być:

1. ASK MOM (spytaj mamy)
2. BUY – (kup)
3. SELL – (sprzedaj)
4. GO FOR IT (zrób to)
5. NO (nie)
6. PRAY (módl się)
7. YES (tak)
8. MAYBE (może)
9. TRY AGAIN (spróbuj jeszcze raz)

Jak widać, niektóre odpowiedzi są humorystyczne, inne pozostawiają nutkę niepewności. Jedno jest pewne – kulka decyzyjna marki Philippi to doskonały pomysł na prezent „z przymrużeniem oka” dla wiecznie niezdecydowanych. Będzie także ciekawym i sugestywnym prezentem biznesowym. Zapakowana w małe, czarne pudełeczko jest właściwie gotowa do wręczenia - nie potrzebuje dodatkowych ozdobników.

Decyzyjne zamienniki

Decyzyjniki tej marki okazały się strzałem w dziesiątkę, bo łączą w sobie piękny design i wprost nieocenioną funkcję. Philippi proponuje więc inne gadżety z tej samej kategorii. Tym razem będzie to jednak produkt 2 w 1 czyli długopis decydent.

Długopis Helicopter

Pierwszą z opcji jest Helicopter – ciekawy w formie długopis o smukłym, ale baryłkowatym kształcie z obręczą pośrodku. Umieszczony na magnetycznym wsporniku, może płynnie się obracać, niczym śmigło helikoptera. Zatrzymując się, wskaże wydrukowaną na podstawce odpowiedź.

Długopis Meg

Meg – czyli druga propozycja długopisu decydenta od marki Philippi to intrygujący zestaw z czarnego anodowanego aluminium. Niewiele różni się sposobem losowania odpowiedzi, tym razem jednak sam długopis nie bierze udziału w zabawie – kręci się jedynie pierścień podstawy, a nieruchoma część ze strzałką, wskazuje odpowiedź. Dodatkowo, Meg wyposażony jest w touch pen do ekranów dotykowych. Meg i Helicopter to również doskonałe upominki biznesowe – przecież elegancki długopis to zawsze trafiony prezent. Funkcja asystenta w podejmowaniu decyzji – bezcenna! Na pewno Meg i Helikopter zakręcą się nie raz przed podpisaniem ważnej umowy…

Ekspozytor na kartkę Ball, 4 szt Ekspozytor na kartkę Ball, 4 szt Philippi

154.90 zł 140.90 zł

Poprzedni artykuł Następny artykuł