Kulki Malo Philippi - poskramiacze stresu

Autor: Karolina Wrona 2020/04/16

W pogoni za sprawami zawodowymi i domowymi oraz jak najlepszymi wynikami w każdej z dziedzin naszego życia, nieustannie towarzyszy nam stres. Zamiast obgryzać ołówek lub zajadać nerwy ciastkami, do złagodzenia stresu można wykorzystać specjalnie stworzone w tym celu gadżety, np. kulki antystresowe Malo marki Philippi. Marka Philippi specjalizuje się w produkcji nietuzinkowych, pięknych i jednocześnie praktycznych przedmiotów codziennego użytku, należą do nich bez wątpienia kulki antystresowe Malo. Stworzone zostały w dwóch wariantach: tańszym standardowym oraz droższym deluxe, dzięki czemu każdy może wybrać wersję dostosowaną do swojego budżetu.

Kulki antystresowe Malo

Kulki Malo - zasada działania

Kulki antystresowe Malo w wersji standardowej posiadają plastikową, owalną podstawę, natomiast wersja Deluxe posiada okrągłą, stalową podstawę z aluminiowym rantem. Zasada działania obu wersji jest taka sama – w podstawie znajduje się magnes, który przyciąga do siebie 200 metalowych kulek różnej wielkości. Nie to jest jednak tym, co czyni z kulek Malo fascynującą zabawkę – ta garść drobnych, nieokrzesanych kulek zaczyna tworzyć swój niepowtarzalny układ, zmieniając się niemal w plastyczną masę. Kulki są przyciągane już nie tylko przez podstawę, ale także sama przez siebie. To fizyczne zjawisko powala bawić się kulkami, tworząc przeróżne, niedające się powtórzyć formy. Kulki mogą tworzyć zwarty zbiór lub najeżona artystyczną formę.

Kulki poskramiacze stresu Malo

Kiedy warto sięgnąć po kulki Malo?

W sytuacji stresowej często nie mamy co zrobić z rękami, bierzemy ołówki i długopisy, gryząc je lub stukając w co popadnie. Kulki marki Philippi doskonale zajmują ręce i odwracają uwagę od palących spraw. Minuta zabawy kulkami, testując ich cierpliwość i wytrzymałość na rozciąganie, pozwala skutecznie się odstresować, a co za tym idzie rozluźnić spięte mięśnie i lwią zmarszczkę na czole ;)

Klepsydra Lala 1 h Klepsydra Lala 1 h Philippi

259 zł 235 zł

Philippi kulki antystresowe Malo

Kulki Malo - super pomysł na prezent

Marka Philippi to także piękne prezenty na każdą okazję. Kulki Malo zapakowane są w czarne pudełeczko – wersja standardowa w zwyczajny kartonik, wersja deluxe w solidniejsze pudełko z przykrywką i obwolutą. Zarówno sposób pakowania jak i jak i zdolność do poskramiania stresu, czyni z kulek Malo marki Philippi doskonały prezent biznesowy. Kulki świetnie sprawdzają się na biurku – w razie potrzeby będą są pod ręką, nieużywane staną się stylową ozdobą.A Wy komu podarowalibyście takie kulki? Szefowi? Zestresowanemu koledze lub wiecznie zabieganej żonie? A może kupicie je dla siebie?

Malo - kulki poskramiacze stresu marki Philippi

Poprzedni artykuł Następny artykuł