Nowoczesne lampy wiszące marki Sollux Lighting

Autor: SuperWnetrze.pl 2020/06/19

Linia nowoczesnych lamp wiszących marki Sollux to połączenie klasycznych barw z metalicznymi dodatkami i naturalnymi materiałami. W serii znajdziemy aż 8 różnych wariantów lamp, w tym między innymi z metalu, naturalnego drewna, betonu dekoracyjnego oraz modele łączone, na przykład z metalu i betonu czy metalu i drewna. Wszystkie cechuje nowoczesny design i obły kształt, który wpisuje lampy we współczesne trendy aranżacyjne. Natomiast uniwersalna kolorystyka sprawia, że modele nigdy nie wychodzą z mody i doskonale pasują do wielu stylów wnętrzarskich. Linia obejmuje bowiem barwy takie jak biały mat, czarny mat, kolor naturalnego drewna oraz odcienie szarości. Lampy występują w trzech typach: pojedynczym, podwójnym i potrójnym. Dzięki temu można dostosować model do wielkości pomieszczenia i indywidualnego zapotrzebowania na światło. Lampy Sollux mają prostą formę i są jednocześnie bardzo eleganckie. Z tego powodu pasują zarówno do salonu, jak i do gabinetu. Jak wiele innych lamp z oferty Sollux, dają ciepłe, przyjemne światło, dzięki któremu miło spędza się czas w danym pomieszczeniu.

Kinkiet 20x10cm Solux Lighting Penne czarny Kinkiet 20x10cm Solux Lighting Penne czarny SOLLUX LIGHTING

135 zł 99.99 zł

lampy wiszące Lagos Sollux Lighting

Czym wyróżniają się lampy wiszące od Sollux?

Rodzina nowoczesnych lamp wiszących wyróżnia się z jednej strony zgodnością ze współczesną modą, a z drugiej nieszablonowym podejściem do oświetlenia. Lampy mają bowiem obły kształt i miękkie zakończenia, pozbawione jakichkolwiek ostrych kantów. Z kolei biel połączona z kolorem naturalnego drewna nawiązuje do barw ziemi i natury, przez co ociepla pomieszczenie. Lampa z betonu dekoracyjnego ma ciekawą, niejednolitą fakturę, która wpływa na jej nietuzinkowy design.

Modele w kolorach jednolitych, na przykład białym i czarnym cechuje elegancja i ponadczasowy charakter. Mają one bowiem najbardziej uniwersalne zastosowanie. Rodzina lamp wiszących Sollux pasuje jednak nie tylko do pokoi w domach lub mieszkaniach. Idealnie odnajdzie się także w nowoczesnej przestrzeni biurowej, dodając jej smaku i charakteru. Pojedyncze modele doskonale sprawdzą się w salach konferencyjnych zawieszone nad stołami albo w niewielkich gabinetach.

Kinkiet 20x10cm Solux Lighting Penne czarny Kinkiet 20x10cm Solux Lighting Penne czarny SOLLUX LIGHTING

135 zł 99.99 zł

lampy wiszące Borgio Sollux Lighting

Lampy Sollux Lighting – postaw na nieszablonowe rozwiązania

Szczególnie ciekawe są lampy marki Sollux Lighting, które łączą ze sobą różne kolory i materiały, czyli metal i beton dekoracyjny oraz metal i drewno. Nie oznacza to jednak, że warianty jednolite nie zasługują na uwagę. Bowiem lampa wykonana z betonu dekoracyjnego lub drewna naturalnego jest równie piękna i elegancka. Po prostu modele łączone mają to do siebie, że przyciągają wzrok i wyróżniają się na tle pozostałych lamp.

Do tego dają niesamowite i fascynujące efekty świetlne, które wpływają na atmosferę w pomieszczeniu. Zostały wykonane z dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół, co przekłada się na ich niezwykły styl i nienaganną prezencję. Wielość modeli i ich różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno miłośnik klasycznej elegancji, jak i poszukiwacz nieszablonowych rozwiązań.

Kinkiet 20x10cm Solux Lighting Penne czarny Kinkiet 20x10cm Solux Lighting Penne czarny SOLLUX LIGHTING

135 zł 99.99 zł

lampy wiszące Pablo Sollux Lighting

Poprzedni artykuł Następny artykuł