Nowoczesne lampy wiszące marki Sollux Lighting

Autor: SuperWnetrze.pl 2020/06/19

Linia nowoczesnych lamp wiszących marki Sollux to połączenie klasycznych barw z metalicznymi dodatkami i naturalnymi materiałami. W serii znajdziemy aż 8 różnych wariantów lamp, w tym między innymi z metalu, naturalnego drewna, betonu dekoracyjnego oraz modele łączone, na przykład z metalu i betonu czy metalu i drewna. Wszystkie cechuje nowoczesny design i obły kształt, który wpisuje lampy we współczesne trendy aranżacyjne. Natomiast uniwersalna kolorystyka sprawia, że modele nigdy nie wychodzą z mody i doskonale pasują do wielu stylów wnętrzarskich. Linia obejmuje bowiem barwy takie jak biały mat, czarny mat, kolor naturalnego drewna oraz odcienie szarości. Lampy występują w trzech typach: pojedynczym, podwójnym i potrójnym. Dzięki temu można dostosować model do wielkości pomieszczenia i indywidualnego zapotrzebowania na światło. Lampy Sollux mają prostą formę i są jednocześnie bardzo eleganckie. Z tego powodu pasują zarówno do salonu, jak i do gabinetu. Jak wiele innych lamp z oferty Sollux, dają ciepłe, przyjemne światło, dzięki któremu miło spędza się czas w danym pomieszczeniu.

lampy wiszące Lagos Sollux Lighting

Czym wyróżniają się lampy wiszące od Sollux?

Rodzina nowoczesnych lamp wiszących wyróżnia się z jednej strony zgodnością ze współczesną modą, a z drugiej nieszablonowym podejściem do oświetlenia. Lampy mają bowiem obły kształt i miękkie zakończenia, pozbawione jakichkolwiek ostrych kantów. Z kolei biel połączona z kolorem naturalnego drewna nawiązuje do barw ziemi i natury, przez co ociepla pomieszczenie. Lampa z betonu dekoracyjnego ma ciekawą, niejednolitą fakturę, która wpływa na jej nietuzinkowy design.

Modele w kolorach jednolitych, na przykład białym i czarnym cechuje elegancja i ponadczasowy charakter. Mają one bowiem najbardziej uniwersalne zastosowanie. Rodzina lamp wiszących Sollux pasuje jednak nie tylko do pokoi w domach lub mieszkaniach. Idealnie odnajdzie się także w nowoczesnej przestrzeni biurowej, dodając jej smaku i charakteru. Pojedyncze modele doskonale sprawdzą się w salach konferencyjnych zawieszone nad stołami albo w niewielkich gabinetach.

lampy wiszące Borgio Sollux Lighting

Lampy Sollux Lighting – postaw na nieszablonowe rozwiązania

Szczególnie ciekawe są lampy marki Sollux Lighting, które łączą ze sobą różne kolory i materiały, czyli metal i beton dekoracyjny oraz metal i drewno. Nie oznacza to jednak, że warianty jednolite nie zasługują na uwagę. Bowiem lampa wykonana z betonu dekoracyjnego lub drewna naturalnego jest równie piękna i elegancka. Po prostu modele łączone mają to do siebie, że przyciągają wzrok i wyróżniają się na tle pozostałych lamp.

Do tego dają niesamowite i fascynujące efekty świetlne, które wpływają na atmosferę w pomieszczeniu. Zostały wykonane z dbałością o najdrobniejszy nawet szczegół, co przekłada się na ich niezwykły styl i nienaganną prezencję. Wielość modeli i ich różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno miłośnik klasycznej elegancji, jak i poszukiwacz nieszablonowych rozwiązań.

lampy wiszące Pablo Sollux Lighting

Poprzedni artykuł Następny artykuł