Unikatowe szklanki na kawę Geo Vialli Design - recenzja

Autor: SuperWnetrze.pl 2020/10/27

Niezwykle oryginalne, modne i nowoczesne - to podstawowe cechy, którymi charakteryzują się szklanki termiczne. Te wyjątkowe naczynia sprawdzają się w domu, restauracji czy w klimatycznej knajpce. Serwowane w nich napoje prezentują się wyjątkowo i nieszablonowo, warto więc na wyposażeniu posiadać szklanki podwójne dno mające, które wprowadzą gości w zachwyt połączony z pozytywnym zaskoczeniem. Co szczególnego sprawia, że szklanki są hitem już od kilku sezonów? Przede wszystkim jest to niezwykle ciekawa forma połączenia dwóch szklanych ścianek, które idealnie pasują do kawy, herbaty i zimnych napojów. Przezroczysty materiał sprawia, że prezentują się bardzo ciekawie, napój wygląda jakby lekko unosił się w powietrzu. Szklanki termiczne na prezent? Czemu nie! To także doskonały pomysł na ich wykorzystanie! A za chwilę opowiemy o szklankach, które do tego celu sprawdzą się doskonale!

szklanki termiczne Geo Vialli Design

Vialli Design - marka, która specjalizuje się w szklankach termicznych

Producent ma swoją siedzibę w Polsce i od początku działalności zdobywa liczne nagrody m.in Laur Konsumenta czy Polska Jakość. Przedmioty codziennego użytku są doceniane nie tylko za ich użyteczność i funkcjonalność, ale także za niezwykłe wzornictwo i ciągły rozwój innowacyjny. Szklanki podwójne dno mające, które oferuje marka są niezwykle różnorodne. Szeroka oferta sprawia, że można w nich serwować dowolny napój i każdy z nich będzie prezentował się niezwykle oryginalnie. Największe wrażenie z pewnością będzie robić latte, której warstwy mleka, kawy i pianki wyglądają w szklance bardzo efektownie. Termiczne naczynia na napoje z powodzeniem mogą służyć również do serwowania deserów na zimno, zwłaszcza jeśli te złożone będą z kilku składników, które ułożone będą piętrowo. Szklanki podwójne dno mające sprawiają, że temperatura wewnątrz przez jakiś czas jest utrzymywana na stałym poziomie, dlatego też doskonale sprawdzą się podczas jesiennych wieczorów kiedy przez dłuższy czas będzie można delektować się ciepłym napojem. Picie z tak stylowego szkła sprawia, że czynność ta wydaje się być znacznie przyjemniejsza. W czym się jeszcze sprawdzą? Wykorzystaj szklanki termiczne na prezent!

szklanki termiczne Geo Vialli Design

Szklanki termiczne na prezent z kolekcji Geo

Nowoczesna linia szklanek termicznych z serii Geo zaprojektowanych i wykonanych przez producenta VialliDesign to komplety szklanych naczyń, które zdecydowanie zasługują na uwagę. W skład kompletów wchodzą dwie szklanki o pojemności 250ml lub 350ml. Wyjątkowo kreatorski, geometryczny kształt nadaje szklankom wyjątkowej prezencji. Wysokiej jakości szkło borokrzemowe, z którego produkowane są szklanki jest bardzo solidne, a ponadto wraz z podwójnymi ściankami zapewnia bezpieczeństwo termiczne. Tym samym chcąc napić się gorącego napoju bez obaw przed poparzeniem można sięgnąć po szklankę. Z kolei mrożony napój jeśli zacznie się skraplać nie będzie spływał po ściankach tworząc tym samym na stole nieestetyczne plamy. Podsumowując, zdecydowanie warto uzupełnić szklane zestawy o wyjątkowe komplety geometrycznych szklanek, nie tylko po to aby zaserwować gościom napoje w nieszablonowym wydaniu, ale również po to aby samemu ciszyć się dłużej ulubionym napojem. Szklanki termiczne na prezent nadają się idealnie, a zwłasza zestaw szklanek Geo. Niezwykle modne i stylowe szklanki podwójne dno mające, z pewnością zachwycą obdarowaną osobę. Jesteśmy tego pewni!

Szklanki termiczne do espresso 2szt. Amo 80ml Szklanki termiczne do espresso 2szt. Amo 80ml Vialli Design

38.90 zł 34.90 zł

Szklanki termiczne 2szt. Cristallo 250ml Szklanki termiczne 2szt. Cristallo 250ml Vialli Design

58.90 zł 53.90 zł

Szklanki termiczne 2szt. Amo 320ml Szklanki termiczne 2szt. Amo 320ml Vialli Design

65.90 zł 59.90 zł

szklanka termiczna Geo Vialli Design

Poprzedni artykuł Następny artykuł