Wąskie kosze na śmieci NewIcon - recenzja

Autor: SuperWnetrze.pl 2021/02/08

NewIcon firmy Brabantia to nowa seria pojemników na odpady, która skupia wyjątkowo praktyczne kosze na śmieci: wąskie, ultra wytrzymałe i eleganckie. Wąskie kosze na śmieci z tej serii należą do grupy pojemników na odpady o dość dużych pojemnościach, bo mieszczą nawet 30 litrów śmieci, jednak same nie zajmują wiele przestrzeni, co ma być ich największym atutem. Sprawdzamy, jakie są fakty i zdradzamy, czy warto zaprosić wąski kosz na śmieci NewIcon do swojego domu.

Kosze na śmieci – wąskie, wcale nie znaczy mało pojemne

Wyjątkowo wąskie kosze na śmieci NewIcon wbrew pozorom nie są dobrą propozycją jedynie dla małych gospodarstw domowych. Ich pojemność jest naprawdę duża. I chociaż wąski kosz na śmieci NewIcon nie potrzebuje więcej miejsca na podłodze, niż zajmuje jego niewielka podstawa o średnicy 30 cm, zdolny jest przechować sporo śmieci, zanim trzeba będzie wymienić wypełniony worek. Wszystko dzięki temu, że NewIcon to kosze na śmieci wąskie i jednocześnie dość wysokie. Ich smukła forma nie tylko pozytywnie wpływa na pojemność, ale również wygląd pojemnika. Trzeba przyznać, że każdy wąski kosz na śmieci wchodzący w skład kolekcji NewIcon prezentuje się naprawdę zjawiskowo. NewIcon to stalowe kosze na śmieci, a surowiec musi należeć do tych najwyższej klasy, ponieważ to, co od razu rzuca się w oczy przy pierwszym spotkaniu z NewIcon to nieskazitelna, wolna od rys i skaz powierzchnia. Dodajmy do tego, że wąskie kosze na śmieci Brabantia występują w najmodniejszych aktualnie kolorach. Możesz więc postawić na popularne dla wyrobów ze stali srebro i skusić się na pełen blasku srebrny kosz na śmieci NewIcon 30 L, wykonany z polerowanej stali lub nieco poszaleć w rytm najnowszych trendów. W kolekcji NewIcon czeka bowiem na Ciebie również czarny wąski kosz na śmieci Brabantia i jego elegancki kuzyn w śnieżnobiałym odcieniu – kosz na śmieci NewIcon biały.

Jak wąski kosz na śmieci Brabantia radzi sobie ze swoimi zadaniami?

Kosze NewIcon Brabantia zapewniają bardzo komfortową obsługę. Jako wielki ich plus trzeba przede wszystkim odnotować lekką i płynną pracę pedała, która wywołuje bezszelestne otwieranie pokrywy i jej wolne opadanie. Wąski kosz na śmieci NewIcon dobrze też izoluje przykre zapachy – wieko jest szczelne i solidne. Dodatkowym atutem koszy od firmy Brabantia jest to, że worki można w nich zmieniać naprawdę szybko i wygodnie, a przy tym nie wystają one nieestetycznie z wnętrza kosza. Umieszczone w obudowie wiaderko znacznie ułatwia opróżnianie pojemnika, a poręczny uchwyt pozwala bez większego trudu przesunąć lub przestawić kosz na odpady tam, gdzie akurat będzie najbardziej potrzebny. Co ważne, wąskie kosze na śmieci NewIcon nawet przesuwane nie zarysują powierzchni podłogi. Ich spód zabezpiecza specjalna podstawa z tworzywa sztucznego, która przy okazji działa antypoślizgowo i stabilizująco. Wąskie kosze na śmieci od Brabantia łatwo również utrzymać w czystości, a stal zapewnia im dużą higieniczność i trwałość. Czy zatem warto wyposażyć w NewIcon swoją kuchnię? Jak najbardziej! Są doskonałym połączeniem nowoczesnego i stylowego designu z funkcjonalnością, której nigdy za wiele w naszych domach.

Poprzedni artykuł Następny artykuł