Wentylator kolumnowy stojący Sencor SFN 5040

Autor: SuperWnetrze.pl 2020/06/08

Ufff jak gorąco... Macie dość wysokich temperatur i dusznego powietrza we wnętrzu swojego mieszkania lub domu? Wentylator stojący to rozwiązanie, które umożliwia tanie i skuteczne podniesienie komfortu życia podczas upalnego lata. Dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić model, który nie tylko zachwyca efektywną i bardzo cichą pracą, ale także małym gabarytem i designerskim wyglądem. Poznajcie wentylator stojący SENCOR SFN 5040!

Wentylator kolumnowy Sencor SFN 5040

Małe urządzenie w wielkim stylu

Wentylator stojący SENCOR SFN 5040 na tle konkurencji wyróżnia przede wszystkim jeden fakt – zajmuje naprawdę niewiele miejsca, a swoim wyglądem przypomina raczej ciekawą dekorację niż zwykłe urządzenie. Mała głębokość i szerokość urządzenia sprawiają, że ustawisz je dosłownie w każdym możliwym miejscu. Model ten charakteryzuje się również bardzo lekką konstrukcją. Z profilu ma ona jedynie 90 mm, a całość waży tylko 4400 gramów. Geometryczne ścięcia obudowy wentylatora sprawiają natomiast, że wygląda on designersko i idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach.

Przyciski funkcyjne wentylatora SFN 5040 marki Sencor

Wydajność i... cisza!

Efektywną pracę wentylatora zapewnia moc 90 W, a także spora wysokość urządzenia – 111 cm. Gwarantuje to maksymalną szybkość przepływu na poziomie 28,12 m³/min i maksymalną szybkość powietrza 4,99 metry/s. Przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej skuteczności, urządzenie charakteryzuje się bardzo cichą pracą. Natężenie dźwięku nie przekracza 50 dB! Jest to zalecany przez Światową Organizację Zdrowia poziom w środowisku w trakcie dnia. Takie natężenie jest odczuwalne przez nas jako przyjemne i nie powoduje uczucia zmęczenia.

3 prędkości pracy regulowane osobno dla każdego wentylatora oraz 7 ustawień pracy silnika dają nam możliwość dopasowania działania urządzenia do naszych potrzeb.

- W trybie standardowym wentylator pracuje z zadaną prędkością.

- W trybie naturalnym wentylator przechodzi pomiędzy niską, średnią a wysoką prędkością.

- W trybie nocnym po 30 minutach wentylator przełącza się z prędkości wysokiej na średnią, a po kolejnych 30 minutach na niską. Dzięki temu nie grozi nam przeziębienie, zbytnie wychłodzenie czy spanie w przeciągu.

Budowa pojedynczego wiatraka wentylatora SFN 5040 marki Sencora

Dodatkowe funkcje

Wysoka skuteczność, małe rozmiary i designerski wygląd to nie wszystkie zalety tego urządzenia. Wentylator SENCOR SFN 5040 został wyposażony również w szereg przydatnych funkcji, które sprawiają, że korzystanie z niego jest czystą przyjemnością. Najważniejsza naszym zdaniem jest funkcja automatycznej oscylacji. Zwiększa ona zasięg urządzenia poprzez możliwość obrotu wiatraków w kierunkach bocznych. Dlaczego to ważne? Ponieważ zapewnia równomierny nawiew w każdym miejscu dookoła urządzenia, a nie tylko z jednej jego strony. Wygodne włączanie i ustawianie wentylatora jest możliwe dzięki panelowi dotykowemu. Do urządzenia dołączony jest także pilot, który umożliwia sterowanie z odległości – bez konieczności podchodzenia do niego. Do dyspozycji użytkownika jest również zegar z funkcją minutnika (30 min - 450 min). Jeśli szukacie wentylatora domowego, który zajmie niewiele miejsca, ale w 100% spełni swoją rolę, to wentylator SFN 5040 będzie dla Was w sam raz!

Dane techniczne wentylatora Sencor SFN 5040

Poprzedni artykuł Następny artykuł