Wentylator wielofunkcyjny 3w1 Sencor SFN 9011

Autor: SuperWnetrze.pl 2020/06/15

Podczas wakacyjnych miesięcy temperatury w Polsce coraz częściej przypominają tropiki. Dlatego warto zawczasu zrobić rozeznanie wśród różnych modeli wentylatorów i wyposażyć swój dom w najbardziej funkcjonalny model. Naszym zdaniem na takie miano zasługuje Wentylator wielofunkcyjny 3w1 SENCOR SFN 9011. Dlaczego? Koniecznie przeczytajcie nasz artykuł!

Wentylator chłodzący sencor model SFN 9011 działanie

Jedno urządzenie, trzy funkcjonalności

Wentylator SENCOR SFN 9011 to tak naprawdę trzy urządzenia zamknięte w jednym. Jak to możliwe i jaką rolę może w danym momencie spełniać ten model?

- Letni wentylator – wprowadza w ruch powietrze i sprawia, że odczuwana temperatura jest niższa od rzeczywistej. Możemy wybierać z 3 prędkości nawiewu: niskiej, średniej i wysokiej. Do naszej dyspozycji są również 3 tryby pracy: normal, natural oraz sleep.

- Nawilżacz powietrza – dzięki zainstalowanemu obiegowi nawilżająco-chłodzącemu z pompą wodną urządzenie może rozpylać delikatną wodną mgiełkę. Aby nawilżanie powietrza było nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne dla naszego zdrowia, wentylator został wyposażony w specjalny filtr wodny, zdejmowany zbiornik na wodę o pojemności 5,5 litra oraz wskaźnik poziomu wody.

- Schładzacz powietrza – do urządzenia możemy dołożyć 2 wkłady chłodzące, które wchodzą w skład zestawu. Zamrożone wkłady umożliwiają faktyczne ochłodzenie wywiewanego powietrza, co znacząco wpływa na obniżenie temperatury w danym pomieszczeniu. Połączenie tych trzech funkcji w jednym urządzeniu sprawia, że wykorzystamy je zarówno do wytworzenia przyjemnego ruchu powietrza, nawilżenia pomieszczenia (np. pokoju dziecięcego), jak i do zdecydowanego ochłodzenia temperatury podczas upałów.

stojący wentylator do domu z funkcją chłodzenia 3w1 sencor sfn 9011

Różne tryby pracy

Ciekawą funkcją wentylatora SENCOR SFN 9011 jest dostępność 3 różnych trybów pracy. „Normal” zapewnia standardową pracę urządzenia. „Natural” wykorzystuje kombinację różnych prędkości nawiewu i dlatego nazywamy ją też „naturalnym wiatrem”. Natomiast opcja „Sleep” umożliwia automatyczne przejście na najniższą prędkość. Minimalizuje to ryzyko przeziębienia w trakcie snu na skutek przeciągu.

przyciski sterowania w wentylatorze sencor sfn 9011

Dodatkowe funkcjonalności

Oprócz wspomnianych wyżej cech, wentylator SENCOR SFN 9011 został wyposażony także w szereg dodatkowych funkcjonalności, które ułatwiają codzienne korzystanie z urządzenia. Intuicyjne sterowanie zapewnia nam czytelny wyświetlacz LED z niebieskim podświetleniem oraz pilot zdalnego sterowania, dzięki któremu możemy zmienić program czy wyłączyć urządzenie bez wstawania z kanapy. Wbudowany Timer (ze wskaźnikiem pozostałego czasu) umożliwia nam z kolei automatyczne wyłączanie wentylatora o wyznaczonej porze. Dodatkowym ułatwieniem jest z pewnością obecność wskaźnika poziomu wody oraz automatyczne wyłączanie nawilżania lub schładzania w przypadku pustego zbiornika. Naszym zdaniem wentylator wielofunkcyjny 3w1 SENCOR SFN 9011 spełnia wszystkie oczekiwania, jakie można mieć w stosunku do domowego urządzenia. Moc 110 W zapewnia efektywną pracę i skuteczne chłodzenie, a mnogość użytecznych funkcji sprawia, że korzystanie z niego jest niezwykle przyjemne.

wyświetlacz wentylatora sencor sfn 9011

Poprzedni artykuł Następny artykuł