Zegar Nextime Plug Inn - idealny zegar ścienny metalowy

Autor: SuperWnetrze.pl 2021/02/17

Wyjątkowe dekoracje w domu sprawiają, że wewnątrz roztacza się przyjazna atmosfera komfortu i wygody. Nawet drobny szczegół potrafi zmienić oblicze salonu, sypialni czy kuchni i sprawić, że pomieszczenie nabierze indywidualnego charakteru. Zegary idealnie spełniają rolę dekoracyjną, a przy tym są bardzo użyteczne. Szeroka oferta czasomierzy na rynku sprawia, że znajdzie się taki, który idealnie będzie pasował do stylu, w którym jest urządzone wnętrze czy koloru, który w nim dominuje. Różnorodność form i materiałów pozwala na wybór tego idealnego. Zegar warto dopasować także do możliwości przestrzennych pomieszczenia, tak aby nie stał się dodatkiem, który zdominuje całość aranżacji. Wrażenie zarówno na gościach, jak i domownikach zrobi zegar ścienny marki Nextime z kolekcji Plug Inn. Doskonale ozdobi każdą ścianę i sprawi, że w pomieszczeniu powieje nutką zaskoczenia i nowoczesności. Producent zegarów Nextime, to znana, holenderska marka, której projekty zegarów zachwycają klientów od ponad 50 lat. Niezawodne mechanizmy i oryginalny design to wizytówka zegarów od Nextime.

Czym wyróżnia się zegar czarny metalowy?

Cechą, która szczególnie wyróżnia zegar Plug Inn jest brak cyferblatu. Dzięki temu jego tłem jest ściana, więc przy każdej zmianie jej koloru zegar będzie zyskiwał inną postać. Należy unikać wieszania go na ścianie, na której naklejona jest wzorzysta tapeta, jego minimalistyczny wygląd może wówczas "zginąć" na jej tle. Konstrukcja opiera się na 12 metalowych prętach, które wskazują konkretną godzinę. Stożkowe zakończenia drucików w czarnym kolorze akcentują delikatną całość. Wskazówki są bardzo wyraźne, więc bez problemu można odczytać aktualną godzinę. Zegar ścienny metalowy ma średnicę 60 cm, doskonale nadaje się do dużych przestrzeni, w których będzie z pewnością odgrywał główną rolę. Pięknie ozdobi ścianę, dlatego warto zadbać o to, aby nie znajdowały się na niej inne dekoracje, mogłoby to spowodować, że czasomierz w towarzystwie innych przedmiotów stworzy przesadzoną aranżację.

W jakim pomieszczeniu zegar metalowy sprawdzi się najlepiej?

Czasomierz najlepiej będzie prezentował się w pomieszczeniach nowoczesnych, loftowych i industrialnych, jego minimalizm doskonale oddaje ich istotę. Pusta przestrzeń na ścianie w przestronnym pokoju aż się prosi o wyjątkowy dodatek, który będzie rzucał się w oczy, więc zegar czarny metalowy będzie tutaj strzałem w dziesiątkę. We wnętrzach, które zaaranżowane są w stylu klasycznym lub retro może stać się interesującym i wyróżniającym się kontrastem. Mechanizm kwarcowy zasilany baterią, na którym opiera się działanie zegara gwarantuje jego długie użytkowanie. Czasomierz będzie spełniał swoją rolę nie tylko w salonie sypialni czy kuchni, doskonale nadaje się do biura, poczekalni lub hotelowego lobby. Tak gustowny element dekoracyjny z pewnością sprawdzi się także jako prezent dla bliskiej osoby. 

 

Następny artykuł