Zegar Umbra Numbra - zegar przyklejany na ścianę

Autor: SuperWnetrze.pl 2020/11/30

Czasami detale decydują o tym jak prezentuje się cała aranżacja pomieszczenia, dlatego tak istotne jest dbanie o każdy szczegół. Bywa i tak, że jedna dekoracja tworzy w salonie, sypialni lub kuchni niezwykły klimat, dlatego też na jej rzecz warto zmniejszyć liczbę bibelotów w pomieszczeniu. Modne wnętrza, to oszczędne wnętrza, takie w których panuje spójność i jednocześnie nie ma przesytu dekoracyjnego. Jak można jednym przedmiotem zaczarować pomieszczenie? Zegary przyklejane na ścianę będą bardzo dobrze zdobiły pomieszczenie i nadadzą mu charakteru. Doskonałą propozycją jest zegar przyklejany na ścianę marki Umbra pochodzący z linii Numbra. Ta użyteczna ozdoba wprowadzi do pomieszczenia nie tylko powiew oryginalności, z pewnością będzie także przedmiotem, który wprowadzi gości w zachwyt, na pewno docenią tak nieszablonową dekorację. Harmonijnie będzie prezentował się w aranżacjach w stylu loftowym i industrialnym. Ten zegar ścienny przyklejany to hit od kilku sezonów! Słów więcej o tym, jaki jest zegar przyklejany na ścianę Numbra znajdziesz pod spodem!

zegar przyklejany na ścianę umbra numbra

Nowoczesny zegar na ścianę przyklejany - propozycja dla odważnych

Projektanci marki dali się ponieść wyobraźni i kreatywności. Zegar ścienny przyklejany wygląda tak, jakby do jednego worka wrzucono przeróżne części zegarów, po czym losowo wyjmowano z niego kolejne części do złożenia tego jednego, wyjątkowo oryginalnego. Sposób przedstawienia godzin zdaje się być zupełnie losowy, każda z cyfr ma inną formę, znajdują się cyfry arabskie, rzymskie, a nawet słowna forma zapisu cyfry. Ich różne wielkości i fonty dodają mu niezwykłości, a możliwość samodzielnego przyklejenia poszczególnych elementów może spowodować, że układ będzie jedyny w swoim rodzaju. Centralnym punktem zegara są wskazówki z wbudowanym mechanizmem zasilanym bateriami, a dołączone do tego dwanaście elementów do samodzielnego przyklejenia może sprawić również sporo frajdy podczas ich montażu. Przy maksymalnym rozłożeniu elementów zegar na ścianę przeklejany w średnicy może osiągnąć nawet około 82 cm.

zegar przyklejany na ścianę umbra numbra

Zegary przyklejane na ścianę - w którym miejscu najlepiej montować zegar ścienny przyklejany?

Pierwszą rzeczą, przed montażem czasomierza powinno być podjęcie decyzji, na której ścianie ma on zawisnąć. Należy pamiętać, że zegar na ścianę przyklejany jest bardzo ozdobny, nie warto więc umieszczać go w pobliżu zdjęć zawieszonych na ścianach, obrazów czy innych ozdób ściennych. Całość wówczas może prezentować się wówczas zbyt strojnie. Zegar ścienny przyklejany Numbra wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego oraz metalu w matowym, czarnym wykończeniu. Ze względu na jego kolor, warto zamontować go na jasnej ścianie, kontrast kolorów z pewnością sprawi, że jego ekspozycja będzie lepiej widoczna. Do zestawu dołączony został szablon, który ułatwia rozmieszczenie cyfr wokół wskazówek. Warto również pamiętać aby nie naklejać elementów zbyt daleko od centralnego punktu zegara, jeśli rozstawienie będzie zbyt duże, wówczas odczytanie dokładnej godziny może sprawić problem.Tak nieszablonowe zegary przyklejane na ścianę z powodzeniem mogą stać się prezentem dla miłośnika niekonwencjonalnych rozwiązań ozdobnych w mieszkaniu.

zegar przyklejany na ścianę umbra numbra

Poprzedni artykuł Następny artykuł