Złoty wieszak na ręczniki Kela Liron - recenzja produktu

Autor: SuperWnetrze.pl 2021/02/17

Piękna łazienka dla każdego z pewnością oznacza coś innego. Projektantom z niezwykłą wyobraźnią zawdzięczamy przedmioty użytku domowego, które pomagają urządzić pomieszczenia zgodnie ze swoim gustem. Wyjątkowe wnętrze, to nie tylko wyposażenie, to także odzwierciedlenie charakteru właścicieli. Każdy dom, mieszkanie, pokój czy pomieszczenie jest inne i wymaga poświecenia dużej uwagi podczas aranżacji. Niezwykle ważna jest łazienka - to w niej rozpoczynamy dzień pełen wyzwań i kończymy go szykując się jednocześnie do snu. Warto więc zadbać, by odzwierciedlała gusta domowników i była w pełni funkcjonalna, dzięki przedmiotom i akcesoriom, które się w niej znajdują. Wśród całego niezbędnego asortymentu wyposażenia znajdują się stojaki, które doskonale służą do zawieszania na nich ręczników. Jednym z niezwykle oryginalnych akcesoriów jest złoty wieszak na ręczniki marki Kela. Co jest w nim takiego niezwykłego?

Funkcjonalność w bogatej formie

Wieszak na ręczniki złoty z pewnością należy do kategorii ekskluzywnych akcesoriów wyposażenia domowego. Już na pierwszy rzut oka spostrzec można, że jest to przedmiot z charakterem. Posiada dwa ramiona o różnej długości, co nie tylko przysłuży się do szybszego wyschnięcia ręczników, ale także odpowiednio je wyeksponuje. Marmurowa podstawka jest bardzo stabilna, zapobiega chwianiu i kołysaniu się długich prętów. Całość posiada wymiary: wys.82,5cm; szer.20 cm; gł.30 cm, więc na uwadze trzeba mieć to, że potrzebuje on trochę wolnego miejsca w łazience. Jest dosyć lekki, waży ok. 3 kg, więc z łatwością można przenosić go w dowolne miejsce. Gumowe podkładki gwarantują, że podczas przestawiania wieszaka nie uszkodzi on podłogi. Same ramiona wykonane są ze stali nierdzewnej, jest więc doskonale przystosowany do warunków jakie panują w łazience. 

Łazienka z pazurem? Przyjrzyj się kolekcji Liron

Marmur jest obecnie w czołówce jeśli chodzi o materiały wykorzystywane w aranżacjach domowych. I nie chodzi tutaj tylko o marmurowe podłogi czy schody. Materiał ten wykorzystuje się także do tworzenia użytecznych przedmiotów wyposażenia pokoju, kuchni czy łazienki. Hitem ostatnich czasów jest połączenie marmuru z pozłacanymi elementami. Dlatego właśnie złoty wieszak na ręczniki idealnie wpasuje się do aktualnie panujących trendów. Zestawienie to kojarzy się z luksusem i bogactwem, doskonale uzupełni łazienkę zaaranżowaną w stylu glamour. Wieszak na ręczniki złoty z pewnością jest rozwiązaniem dla osób odważnych, niebojących się postawić na nieszablonowe elementy aranżacyjne. Jeśli więc stawiasz na funkcjonalność, jednocześnie lubisz wychodzić poza schematy, a ekskluzywny, nowojorski styl nie jest Ci obcy - z pewnością pozłacany wieszak z marmurową podstawą sprawdzi się w Twojej łazience. Jeśli chcesz stworzyć charakterne i wyraziste pomieszczenie, to postaw na całą serię akcesoriów łazienkowych marki Kela z linii Liron.

 

Poprzedni artykuł Następny artykuł