Reenberg's

Dlaczego Reenberg's?

Reenberg's to duńska firma założona przez matkę i córkę, prężnie działająca od 2006 roku. Wprowadzają na rynek innowacyjne i minimalistyczne akcesoria kuchenne. Ich głównym celem jest ułatwienie wykonywania codziennych obowiązków.

Produkty firmy Reenberg's są praktyczne i estetyczne. Cechują je również solidna budowa i precyzja wykonania. Ich akcesoria produkowane w Danii, niejednokrotnie otrzymywały nagrody w konkursach. Produkt magnetyczna zawieszka na ściereczkę został wyróżniony w duńskiej telewizji krajowej TV2 jako najlepszy wynalazek 2009 roku.

 

Uchwyty na gąbkę

Magnetyczny uchwyt na gąbkę to funkcjonalny produkt, który przyda się każdej Pani domu. Do ich przytwierdzenia nie potrzeba żadnego przykręcania ani wiercenia. Wszystko na magnezie! Dzięki takiemu rozwiązaniu gąbka czy szczotka do mycia naczyń będzie miała swoje miejsce. Zapobiegnie to skapywaniu wody i rozchlapywaniu.

Uchwyty są bardzo trwałe i będą mocno przytwierdzone do Twojego zlewozmywaka, lodówki lub wanny. Ze względu na swoją budowę, nie będą Ci przeszkadzać w codziennych czynnościach.

Magnetyczne uchwyty na gąbkę występują w trzech odsłonach kolorystycznych (białe, czarne i szare), dzięki czemu możesz wybrać wariant, pasujący do Twojego wnętrza.

 

 

Zawieszki na ściereczki

Magnetyczna zawieszka na ściereczkę to praktyczne rozwiązanie dla każdej kuchni. Zawieszki zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu są odporne na korozję i będą służyć Twojej kuchni na lata.

Magnesy umieszczone na nóżkach i podstawkach, pozwalają na mocowanie i przemieszczanie zawieszki w różnych miejscach. Możesz ją przymocować w zlewozmywaku lub na lodówce. W ten sposób zapobiegniesz przemakaniu ścierki i jej nieprzyjemnym zapachu. Takie rozwiązanie pomoże Ci w utrzymaniu porządku w kuchni.

Sprawdź produkty Reenberg's w kategoriach: